Ubisoft plánuje otvoriť dve nové štúdiá a vytvoriť tak 1 000 pracovných miest | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Ubisoft plánuje otvoriť dve nové štúdiá a vytvoriť tak 1 000 pracovných miest

Novinky

Ubisoft plánuje otvoriť dve nové štúdiá a vytvoriť tak 1 000 pracovných miest

Ubisoft plánuje otvoriť dve nové štúdiá a vytvoriť tak 1 000 pracovných miest

Vyzerá to tak, že sa Ubisoft rozhodol vydávať viac nových hier. Nedávno mali totiž livestream, na ktorom oznámili, že plánujú otvoriť dve nové herné štúdia. Obe sa budú nachádzať v Quebecu, Kanada a vytvoriť by tak mali až 1 000 nových pracovných miest.

zdroj: E3

Prvé štúdio sa bude otvárať v roku 2018 a bude známe ako Ubisoft Saguenay. Túto divíziu povedie Jimmy Boulianne, ktorý sa podieľal a pomáhali pri Far Cry, Assassin’s CreedWatch Dogs sériach. Toto štúdio sa bude starať o multiplayerové riešenie budúcich hier Ubisoftu.

Zatiaľ sa ešte nevie presne, kedy sa plánuje otvoriť druhé štúdio. Cieľom je však, aby bolo už v nadchádzajúcej dekáde otvorené. Ubisoft plánuje na otvorenie týchto dvoch jednotiek využiť prostriedky v hodnote vyše $ 780 000 000. Na pobočke Quebec Office sa chystajú taktiež prijať okolo 200 nových zamestnancov. V štúdiu, ktoré sa nachádza v Montreale hľadajú zasa 675 nových tvárí.

PS: Pokiaľ by ste chceli skúsiť svoje šťastie a zakotviť práve v Ubisofte. Nemusíte ísť ani tak ďaleko.. Jedna pobočka sa totiž nachádza aj vo Viedni.

zdroj: vlastný

zdroj: kitguru.com

TIP  Facebook začal uvoľňovať novú funkciu, ktorú nájdeme aj na známom fóre Reddit. Váš názor budú môcť ohodnotiť ďalší používatelia
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.