Ubisoft oznámil pokračovanie hry Tom Clancy's The Division | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Ubisoft oznámil pokračovanie hry Tom Clancy’s The Division

Novinky

Ubisoft oznámil pokračovanie hry Tom Clancy’s The Division

Ubisoft oznámil pokračovanie hry Tom Clancy’s The Division

Ubisoft upustil od tvrdení, že nepracuje na pokračovanú populárnej multiplayer hry Tom Clancy’s The Division. V týchto dňoch potvrdila, že pracuje na ďalšom pokračovaní. V rámci krátkeho briefu povedali:

„Sme nadšení z toho, že môžeme oznámiť práce na Tom Clancy’s The Division 2, a že vývoj bude pod vedením spoločnosti Massive Entertainment za účasti úzkej spolupráci s Ubisoft Reflections, Red Storm Entertainment, Ubisoft Annecy, Ubisoft Shanghai a Ubisoft Bucharest,…“, píše sa na stránkach Ubisoftu. Ďalej sa tam dočítate: „Zároveň všetko čo sme sa naučili za posledné dva roky tak aplikujeme do pokračovania, aby sme to ho spravili lepším.“

Pravdepodobne vývoj pokračovania tejto populárnej hry stojí aj za tým, že Ubisoft v posledných dňoch oznamoval výrazne rozšírenie svojho tímu vývojárov. Tom Clancy’s The Division 2 bude pokračovaním hry, ktorá uzrela pulty predajní v roku 2016.

Príbeh Tom Clancy’s The Division  bol  situovaný do prostredia amerického mesta New York tri týždne potom ako mestom prebehol smrtiaci vírus. Spoločnosť následne upadla do chaosu a prezident krajiny aktivoval protokol nariadenia 51. Ten aktivoval prísne tajnú skupinu agentov, ktorí žili obyčajným životom, avšak boli vyškolení aby dokázali v núdzových situáciách jednať bez závislosti od velenia. A ako inak, vy ste boli jedným z agentov, ktorí preskúmavali tieto ulice kde začínali kraľovať klany, ktoré boli schopné urobiť všetko, aby prežili.

TIP  Fortnite je aktuálne na Xboxe vo veľkej zľave. Ponuka však čoskoro skončí!

Zdroj: PCGamer.com

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.