Ubisoft hlási: Far Cry 5 má takmer najlepší štart predajov v histórii spoločnosti. Len jediná hra zaznamenala lepší štart, viete ktorá? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Ubisoft hlási: Far Cry 5 má takmer najlepší štart predajov v histórii spoločnosti. Len jediná hra zaznamenala lepší štart, viete ktorá?

Far Cry 5 uvodny obrazok

Novinky

Ubisoft hlási: Far Cry 5 má takmer najlepší štart predajov v histórii spoločnosti. Len jediná hra zaznamenala lepší štart, viete ktorá?

Ubisoft hlási: Far Cry 5 má takmer najlepší štart predajov v histórii spoločnosti. Len jediná hra zaznamenala lepší štart, viete ktorá?

Herný priemysel posledné roky naberá na obrátkach a dôkazom toho sú stále pribúdajúce kvalitné herné tituly. Medzi posledné patrí napríklad česká hra Kingdom Come: Deliverance či Far Cry 5. A práve druhej menovej hre sa budeme venovať v tomto reporte.

Far Cry 5 už dnes patrí medzi najlepšie herné tituly spoločnosti

Podľa najnovších dát hre Far Cry 5 sa náramne darí. Nie len že ovládla rebríček najpredávanejších hier v UK (k 31. marcu), ale pripísala si aj ďalší cenný skalp. Konkrétne, spoločnosť Ubisoft, ktorá patrí medzi najväčšie herné spoločnosti na svete hlási, že Far Cry 5 zaznamenala druhý najlepší štart v predajoch v histórii spoločnosti. Jedinou lepšie predávanou horu je Tom Clancy’s The Division.  V prepočte na čísla, celkový obrat za prvý týždeň predaja hry bol zhruba 310 miliónov dolárov. Čerešničkou na tom, je že tieto dáta (od GFK Chart-Track) neobsahujú digitálnu distribúciu.

„Som hrdý na to, že vyvrcholenie vášnivých rokov prác tímu sa vypláca a že skúsenosti Far Cry 5 sú v rezonancii s mnohými ľuďmi,..“, hovorí Dan Hay produktový manažér hry. Ďalej dodal, že: „Sme pokorní prijímaním  Far Cry 5 hráčmi  je to zároveň záväzkom, aby sme v nasledujúcich mesiacoch a rokoch pokračovali v raste a podporovaní komunity Far Cry…“.

Zdroj: MSP, úvodný obrázok: Youtube (Ubisoft)

TIP  Najlepšie hry na Steame, ktoré sú dostupné zadarmo | GIGANTIC

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.