Ubisfoft hlási: Prvé rozšírenie Hours of Darkness z troch pre Far Cry 5 príde už čoskoro. Zavedie nás do Vietnamu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Ubisfoft hlási: Prvé rozšírenie Hours of Darkness z troch pre Far Cry 5 príde už čoskoro. Zavedie nás do Vietnamu

Far Cry 5 Hours of Darkness

PC hry

Ubisfoft hlási: Prvé rozšírenie Hours of Darkness z troch pre Far Cry 5 príde už čoskoro. Zavedie nás do Vietnamu

Far Cry 5 je bezpochyby jednou z najúspešnejších hier nie len posledných mesiacov, ale celkovo. Dôkazom toho je napríklad jeden z najlepších štartov predajov v histórii spoločnosti Ubisoft.

Vráťme sa však k téme. Prvé z troch rozšírení Hours of Darkness, na ktoré sa môžu tešiť fanúšikovia tejto hry príde už čoskoro. Konkrétne 5. júna a zavedie nás do džungle vo Vietname. Hlavnou postavou tohto príbehu bude chlapec Wnedell „Red“ Redler, ktorý sa pustil do záchrannej misie svojich zajatých kamarátov.

Prvý z troch očakávaných módov pre Far Cry 5 tu bude čo nevidieť

Rozšírenie hry okrem nové prostredia prinesie aj viaceré ďalšie novinky a vylepšenia. Za spomenutie stoja napríklad nové zbrane, vrátane pušky M15, SVD či dokonca guľometu M60. Ďalšou novinkou bude aj možnosť privolania bombardovacích náletov. Potom, ako úspešne dokončíte všetky misie tak sa vám automaticky odomkne Survival Mode, ktorý podľa slov Ubisoftu by mal priniesť viac autentických zážitkov. Okrem Survival Mode sa môžete tešiť ešte na Movie Mode, ktorý podľa všetkého prinesie opačný zážitok z hry.

Ďalšie módy pre hru prídu v júli a v auguste. Reč je konkrétne o módoch Lost on Mars a  Dead Living Zombies, ktorý bude obsahovať ešte edíciu FAR CRY® 3 Classic Edition.

Far Cry 5 edicie

Zdroj: Far Cry 5

Zdroj: Far Cry, úvodný obrázok: vlastné spracovanie

TIP  For Honor od Ubisoftu môžeš mať teraz úplne zadarmo. Ponuka je však časovo limitovaná preto dlho neváhaj

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.