Twitter príde s novým dizajnom | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Twitter príde s novým dizajnom

Novinky

Twitter príde s novým dizajnom

Twitter príde s novým dizajnom

Tmavý alebo nočný režim sa v poslednej dobe stáva veľmi bežným prvkom. Je súčasťou mnohých stránok a aplikácií. Dostal sa dokonca aj na Windows 10. Fakt, že sa tento prvok stáva samozrejmosťou, ktorá nesmie chýbať podporil aj YouTube. Ten sa totiž taktiež rozhodol pridať túto možnosť.

zdroj: 9to5google.com

Bolo to minulý rok, kedy sa Twitter rozhodol predstaviť túto funkciu a implementoval ju do mobilnej aplikácie webu. Odvtedy je nočné scrollovanie Twitteru o niečo šetrnejšie pre oči. Dnes sme však svedkami, kedy sa Twitter rozhodol pridať túto možnosť aj do desktopovej verzie webu.

zdroj: 9to5google.com

Joe Maring, redaktor 9to5Google, priniesol túto novinku ako prvý. Všimol si, že sa mu v menu ukázala možnosť na prepnutie do nočného režimu. Nikto z jeho kolegov zatiaľ nemá dostupnú túto možnosť, aby prepol stránku do tzv. „Night mode“. Nanešťastie, my sme na tom podobne. Vyzerá to tak, že si Twitter vybral pár používateľov na odskúšanie.

zdroj: 9to5google.com

Dizajn nočného režimu desktopovej verzie webu je veľmi podobný tomu, ktorý sa nachádza v aplikácií. Obsahuje rovnakú farebnú schému. To znamená, že tí, čo využívajú túto funkciu na mobilnej aplikácií sa dokážu veľmi rýchlo adaptovať.

zdroj: 9to5google.com

TIP  OnePlus 6 oficiálne: OLED displej, 8 GB RAM, Snapdragon 845 a podpora Androidu 9
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehlasujem, že ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.