Twitch predstavil Desktop aplikáciu | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Twitch predstavil Desktop aplikáciu | APLIKÁCIE

Novinky

Twitch predstavil Desktop aplikáciu | APLIKÁCIE

Twitch predstavil Desktop aplikáciu | APLIKÁCIE

Pre tých, ktorí neviete, o čo sa jedná. Rád by som Vám predstavil Twitch. Je to video streaming platforma, kde ľudia môžu pozerať, alebo vysielať stream v reálnom čase. Táto služba bola založená v roku 2011 a momentálne patrí medzi najpopulárnejšiu službu tohto typu. V októbri 2010 navštívilo Twitch vyše 45 miliónov ľudí. To prilákalo mnoho gigantov, ktorí chceli túto službu kúpiť. V roku 2014 si ju nakoniec uchmatol Amazon.

Na jar odhalil Twitch svoju prvú verziu desktop aplikácie. Bola to však iba beta verzia. Minulý týždeň sa však táto aplikácia dostala svojej plnej verzie. Otázka desktop aplikácie dlho nezodpovedaná, pretože je stále dostupný samotný web. Vyzerá to však tak, že vďaka tomu, že existujú verzie na platformy ako Xbox One, PlayStation, alebo Samsung Smart TV, sme sa dočkali aj my.

S mottom: „From streams to memes“, nám Twitch aplikácia ponúka všetky milované funkcie, ktoré môžeme nájsť aj na webe. Má to jediný háčik. Desktop aplikácia je bleskovo rýchla. Aby bola aplikácia ešte lákavejšia, prináša tak aj rôzne exkluzívne funkcie. Môžeme si ju zapnúť napríklad v Nočnom režime, prišla podpora hovorovvideohovorov, tzv. „Servery“, synchronizáciu priateľov a mnoho ďalších modovaddonov.

Aplikáciu môžete získať na app.twitch.tv.

zdroj: blog.twitch.tv/

TIP  Asus predstavil nadupaný smartfón Zenfone Max Pro M1 s vysokým výkonom a veľkou 5000 mAh batériou
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.