TV program po ruke | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

TV program po ruke

Windows aplikácie

TV program po ruke

Patríte medzi ľudí, ktorí vyhľadávajú relax pri televízii? Ak ste si odpovedali kladne, tak určite poznáte ten pocit kedy prepínate o „stošesť“ a stále nič tam nejde. Máme pre vás jednoduché riešenie, siahnite po šikovnej aplikácii TVprogram.cz, ktorá ponúka prehľad televízneho programu pre viac ako 500 staníc na 3 dni dopredu. Medzi vychytávky tejto aplikácie patrí napríklad možnosť prehrávania video ukážok k seriálom či filmom, nastavovanie upomienok pred začatím vášho obľúbeného seriálu či filmu, ako  aj prepojenie  televízneho programu na externú databázu, ktorá ho hodnotí  podľa obľúbenosti.

tv program

Aplikáciu nájdete vo Windows Phone Store zadarmo.

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.