TuneIn sa vracia na Windows 10 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

TuneIn sa vracia na Windows 10

Windows aplikácie

TuneIn sa vracia na Windows 10

Pre tých, čo si oblúbili aplikáciu TuneIn Radio na svojom telefóne, tak išlo posledné mesiace naozaj o zbesilú jazdu s osudom aplikácie. Najprv bolo TuneIn ohlásené, potom vyjde v decembri, následne kompletne zmizne z Windows Storu a teraz je zase naspäť.

Ako sa teraz ukázalo, vývojari z TuneIn mali problémy s mobilnou verziou aplikácie na Windows 10 Mobile, a preto ju dočasne stiahli. Išlo o streamovacie chyby a plynulosť aplikácie.

V emaili pre svojich zákaznikov TuneIn priamo vysvetľuje:

“Windows 10 bol len nedávno sprístupnený pre obmedzený počet uživateľov, a preto ešte stále pracujeme na optimalizácii aplikácie pre mobilných použivateľov. Oceňujeme vašu trpezlivosť zatiaľ čo pracujeme na vytvorení čo najlepšie zážitku pre našich uživateľov. Uisťujeme vás, že najväčšie problémy sme už adresovali a aplikáciu už iba dolaďujeme. Vážime si vašej trpezlivosti”

A trpezlivosť sa vyplatila, TuneIn je opäť dostupný pre Windows 10 mobilných uživateľov.

Načítavanie verzie 3.0.1715 je jednoznačne o dosť rýchlejšie spolu s časovou odozvou aplikácie. Pri našom teste sa streamovanie médií odohralo úplne bezchybne

Ak zhánate dobrú aplikáciu na počúvanie rádií z celého sveta, tak TuneIn je aplikácia pre vás.

TuneIn verzia zadarmo je dostupná TU

TuneIn premium verzia je dostupná TU

TIP  Microsoft Store pre Windows 10 a Windows 10 Mobile obdržal aktualizáciu. Prichádza so zmeneným UI a odstránenými nedostatkami
Pokračuj v čítaní

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.