Takto dáte UWP aplikácie na celú obrazovku vo Windows 10 | NÁVOD | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Takto dáte UWP aplikácie na celú obrazovku vo Windows 10 | NÁVOD

Návody

Takto dáte UWP aplikácie na celú obrazovku vo Windows 10 | NÁVOD

Danie UWP aplikácií na celú obrazovku pre mnohých vo Windows 10 môže byť priam neznámym pojmom. Totiž čo v rámci Win32 aplikácií je možné využiť klávesovú skratku F11, tak pre UWP aplikácie nefunguje. Je to z dôvodu, že Windows 10 obsahuje samostatnú klávesovú skratku na vykonanie tejto úlohy.

Ak sa vám skratku doteraz nepodarilo nájsť nemusíte nad tým dlho dumať či smútiť,… nepodarilo sa to ani nám, teda aspoň doteraz a to vďaka „Jen Gentleman“, ktorý poukázal na klávesovú skratku Shift+Win+Enter, ktorá umožňuje zobrazenie UWP aplikácií na celú obrazovku.

Zdroj: Twitter

 

TIP  Xiaomi prináša na trh nový luxusný reproduktor Mi TV, ktorý ťa ohúri nie len zvukom, ale aj cenou! Nepremeškaj uvádzaciu cenu, ktorá sa už nemusí opakovať

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Návody

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.