Túto 64GB SD kartu môžeš mať teraz za 16.99€. Ponuka je limitovaná na niekoľko kusov | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Túto 64GB SD kartu môžeš mať teraz za 16.99€. Ponuka je limitovaná na niekoľko kusov

Novinky

Túto 64GB SD kartu môžeš mať teraz za 16.99€. Ponuka je limitovaná na niekoľko kusov

Nový rok je tu a s ním aj výpredajové šialenstvo. Internetový obchod GearBest.com prináša ďalšiu zaujímavú ponuku na Micro SD kartu, konkrétne od spoločnosti SanDisk.

Zdroj: produktová fotografia

Táto MicroSD karta ponúka úložný priestor o kapacite 64GB s rýchlosťou čítania 100MB/S rýchlosťou zápis 30MB/S. Karta sa za normálnych okolností predáva za 27.35€ avšak ak využijete kupón „HNYear038“ tak cena padne na 16.99€. Ak vás teda ponuka na túto SD kartu zaujala tak ju nájdete na odkaze nižšie. PS: ponuka je limitovaná do výpredania zásob.

Túto MicroSD kartu nájdeš tu. PS: nezabudni na kupón “HNYear038”

Zdroj: TS

TIP  Tento lacný dron pod 30€ vďaka exkluzívnemu kupónu, ponúka viac ako 20 minút aktívneho letu!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.