Túto 64GB SD kartu môžeš mať teraz za 16.99€. Ponuka je limitovaná na niekoľko kusov | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Túto 64GB SD kartu môžeš mať teraz za 16.99€. Ponuka je limitovaná na niekoľko kusov

Novinky

Túto 64GB SD kartu môžeš mať teraz za 16.99€. Ponuka je limitovaná na niekoľko kusov

Nový rok je tu a s ním aj výpredajové šialenstvo. Internetový obchod GearBest.com prináša ďalšiu zaujímavú ponuku na Micro SD kartu, konkrétne od spoločnosti SanDisk.

Zdroj: produktová fotografia

Táto MicroSD karta ponúka úložný priestor o kapacite 64GB s rýchlosťou čítania 100MB/S rýchlosťou zápis 30MB/S. Karta sa za normálnych okolností predáva za 27.35€ avšak ak využijete kupón „HNYear038“ tak cena padne na 16.99€. Ak vás teda ponuka na túto SD kartu zaujala tak ju nájdete na odkaze nižšie. PS: ponuka je limitovaná do výpredania zásob.

Túto MicroSD kartu nájdeš tu. PS: nezabudni na kupón “HNYear038”

Zdroj: TS

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať
Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie