Trošku nostalgie? Stiahnite si starý dobrý Tekken | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Trošku nostalgie? Stiahnite si starý dobrý Tekken

Windows Hry

Trošku nostalgie? Stiahnite si starý dobrý Tekken

Dnes keď som sa pozeral po nových hrách a aplikáciách vo Windows Phone Store a narazil som na hernú „pecku“ z 90. rokov. Tí starší, ktorí mali skúsenosť s hrami ešte na „4.8.6“ či ešte staršej Sege si určite dobre pamätajú na hry, ktoré v tých časoch „fičali“. Keď som uvidel Tekken v obchode neváhal som, hru som stiahol. Po grafickej stránke hra je verná „kópia“ pôvodnej verzie, čo určite poteší staršiu generáciu a mladšej aspoň ukáže to, na čom sme trávili niekoľko hodín denne. Hra síce neponúka žiadne špeciálne grafické efekty, ani ovládateľnosť nie je boh vie čo, ale stojí to za to.

Hru nájdete vo Windows Phone Store zadarmo.

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows Hry

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.