Trh s digitálnymi menami opäť rastie. Neznámy investor nakúpil Bitcoiny za 400 miliónov dolárov | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Trh s digitálnymi menami opäť rastie. Neznámy investor nakúpil Bitcoiny za 400 miliónov dolárov

Novinky

Trh s digitálnymi menami opäť rastie. Neznámy investor nakúpil Bitcoiny za 400 miliónov dolárov

Trh s digitálnymi menami opäť rastie. Neznámy investor nakúpil Bitcoiny za 400 miliónov dolárov

 

Začiatkom mesiaca sme vám priniesli report, v ktorom sme vás informovali o prepade hodnoty digitálnych mien. Nuž, ten kto sa rozhodol, že je to príležitosť na investíciu v tom čase tak dnes môže byť vysmiaty. Trh s digitálnymi menami totiž hlási oživenie.

Bitcoin najnižšiu hodnotu okolo 6000 dolárov zaznamenal v prvom februárovom týždni. Odvtedy rastie ako z vody. Aktuálne jeho hodnota sa pohybuje nad úrovňou 11000 dolárov čo predstavuje nárast o takmer 100% oproti porovnávanému obdobiu. Aktuálnu hodnotu digitálnej meny ku 20.2.2018 Bitcoin si môžete pozrieť nižšie.

Neznámy kupec urobil transakciu za viac ako 400 miliónov dolárov

Neznámy kupec urobil transakciu v objeme 400 miliónov dolárov v období od 9. do 12. februára. Na svoj Bitcoin účet si tak pripísal zhruba 40 tisíc mincí. Celkovo sa tento investor môže však pochváliť bilanciou 96 tisíc mincí.

Zdroj: marketwatch.com

Investor bol z veľkej pravdepodobnosti povzbudený poslednými udalosťami ako je napríklad uznanie Bitcoinu ako meny regulátormi v USA a v Ázii.

Rozmýšľate aj vy nad tým, že investujete peniaze do digitálneho zlata? Ak sa pýtate ako na to tak vám dávame do pozornosti jeden zo starších návodov, v ktorom sme ukázali našim čitateľom ako nakúpiť Bitcoin a iné digitálne meny  prostredníctvom známej burzy Kraken.com.

Zdroj: marketwatch.com, úvodný obrázok: Pexels.com

TIP  Ako opraviť pokazenú databázu v Exceli alebo ako nahradiť časť textu za iný | EXCEL NÁVOD

 

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.