Trh s digitálnymi menami opäť rastie. Neznámy investor nakúpil Bitcoiny za 400 miliónov dolárov | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Trh s digitálnymi menami opäť rastie. Neznámy investor nakúpil Bitcoiny za 400 miliónov dolárov

Novinky

Trh s digitálnymi menami opäť rastie. Neznámy investor nakúpil Bitcoiny za 400 miliónov dolárov

Trh s digitálnymi menami opäť rastie. Neznámy investor nakúpil Bitcoiny za 400 miliónov dolárov

 

Začiatkom mesiaca sme vám priniesli report, v ktorom sme vás informovali o prepade hodnoty digitálnych mien. Nuž, ten kto sa rozhodol, že je to príležitosť na investíciu v tom čase tak dnes môže byť vysmiaty. Trh s digitálnymi menami totiž hlási oživenie.

Bitcoin najnižšiu hodnotu okolo 6000 dolárov zaznamenal v prvom februárovom týždni. Odvtedy rastie ako z vody. Aktuálne jeho hodnota sa pohybuje nad úrovňou 11000 dolárov čo predstavuje nárast o takmer 100% oproti porovnávanému obdobiu. Aktuálnu hodnotu digitálnej meny ku 20.2.2018 Bitcoin si môžete pozrieť nižšie.

Neznámy kupec urobil transakciu za viac ako 400 miliónov dolárov

Neznámy kupec urobil transakciu v objeme 400 miliónov dolárov v období od 9. do 12. februára. Na svoj Bitcoin účet si tak pripísal zhruba 40 tisíc mincí. Celkovo sa tento investor môže však pochváliť bilanciou 96 tisíc mincí.

Zdroj: marketwatch.com

Investor bol z veľkej pravdepodobnosti povzbudený poslednými udalosťami ako je napríklad uznanie Bitcoinu ako meny regulátormi v USA a v Ázii.

Rozmýšľate aj vy nad tým, že investujete peniaze do digitálneho zlata? Ak sa pýtate ako na to tak vám dávame do pozornosti jeden zo starších návodov, v ktorom sme ukázali našim čitateľom ako nakúpiť Bitcoin a iné digitálne meny  prostredníctvom známej burzy Kraken.com.

Zdroj: marketwatch.com, úvodný obrázok: Pexels.com

TIP  Pozrite si zábery ako vyčíňa sopka Kilauea na ostrove Havaj. Sila matky prírody je skutočne enormná

 

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehlasujem, že ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.