TrekStor WinPhone LTE sa omylom na chvíľku zjavil v Microsoft Store | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

TrekStor WinPhone LTE sa omylom na chvíľku zjavil v Microsoft Store

Novinky

TrekStor WinPhone LTE sa omylom na chvíľku zjavil v Microsoft Store

TrekStor WinPhone LTE sa omylom na chvíľku zjavil v Microsoft Store

Niekoľko dni dozadu sme vám priniesli report o novom hráčovi na trhu, TrekStor, ktorý predstavil svoj prvý Windows Phone. Počas včerajšieho dňa sme vás informovali o plných špecifikáciách zariadenia, to však nebolo všetko čo sa udialo v spojitosti s týmto zariadením.

Totiž počas včerajšieho dňa sa WinPhone 5.0 objavil aj v nemeckom Windows Store obchode medzi zariadeniami ako je IDOL 4PRO či HP Elite x3. Krátko na to však bol z obchodu odstránený. V rámci informácií, ktoré boli pri telefóne však chýbala jedná a veľmi podstatná správa, ktorou je predajná cena.

Zdroj: vlastný (Microsoft Store)

Cena zariadenia by sa však podľa dostupných informácií mala hýbať niekde na úrovni okolo 300 dolárov, či sa však potvrdia tietoo správy tak to dúfajme, že zistíme už v skorej budúcnosti. Smartfón by mal zavítať podľa oficiálnych informácií aj do ostatných regiónov Európy. Znamená to, že ho bude teda možné objednať z vybraných Microsoft pobočiek rozmiestnených v rámci Eúropy s dovozom aj do našich končín.

Zdroj: vlastný

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.