Trekstor WinPhone 5.0 rozbieha svoju kampaň na stránke Indiegogo. Za jeden deň spoločnosť vyzbierala 22 000 eur | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Trekstor WinPhone 5.0 rozbieha svoju kampaň na stránke Indiegogo. Za jeden deň spoločnosť vyzbierala 22 000 eur

Novinky

Trekstor WinPhone 5.0 rozbieha svoju kampaň na stránke Indiegogo. Za jeden deň spoločnosť vyzbierala 22 000 eur

Trekstor WinPhone 5.0 rozbieha svoju kampaň na stránke Indiegogo. Za jeden deň spoločnosť vyzbierala 22 000 eur

Smartfón WinPhone 5.0 od spoločnosti Trekstor sme po prvýkrát uvideli na výstave IFA 2017. Nemecký výrobca smartfón na trh ešte nepriniesol, no WinPhone 5.0 mal na konci októbra rozbehnúť kampaň s cieľom vyzbierania 500 000 eur. Smartfón sa na stránke nakoniec neocitol a niektorí ľudia začali o príchode tohto smartfónu pochybovať. Pre potencionálnych kupcov máme ale dobré správy. Trekstor WinPhone 5.0 včera odštartoval kampaň na stránke Indiegogo.

Cieľ je určite splniteľný

Spoločnosť Trekstor sa rozhodla v kampani určiť cieľ opäť 500 000 eur. WinPhone 5.0 spadá pod skupinu smartfónov strednej triedy. S 3GB operačnej pamäte RAM, procesorom Snapdragon 617 a 32Gb interným úložiskom určite ponúka výkon aj pre tých náročnejších, no práve systém operačný systém môže viacerých potencionálnych kupcov odradiť. Tento cieľ by bol tak pred rokom určite splniteľný, no nikto z nás nedokáže určiť, či sa používatelia rozhodnú pre WinPhone 5.0 so “zomierajúcim” operačným systémom Windows 10 Mobile alebo radšej siahnu po smartfóne s Androidom za podobnú cenu.

Jeho cenovka 249 eur určite zaujala veľké množstvo používateľov, keďže spoločnosť Trekstor na stránke Indiegogo za jeden deň vyzbierala už viac ako 22 000 eur. Kampaň podporilo už viac ako 125 záujemcov a čísla sa stále zvyšujú. Nemecký výrobca na stránke ponúka aj rôzne balíčky, napríklad pre 3 člennú rodinu, 5 člennú rodinu alebo dokonca aj balíček pre maloobchodných predajcov. Do konca kampane zostáva mesiac a prvé vyrobené kusy by mali byť dostupné už v marci budúceho roku, no samozrejme iba pokiaľ sa spoločnosti podarí vyzbierať dostatočný balík peňazí.

TIP  Samsung vraj pripravuje smartfón bez rámčekov a s displejom aj na zadnej strane. Takto má vyzerať!

Viac informácií o smartfóne Trekstor WinPhone 5.0 nájdete tu a samotnú kampaň na nájdete na stránke Indiegogo. Ako podľa Vás dopadne kampaň tohto smartfónu? Neskončí to nakoniec fiaskom ako smartfón od spoločnosti Wharton Brooks?

Zdroj: windowslatest.com

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.