Traffic: Road Racing - Asphalt Street Cars Racer 2 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Traffic: Road Racing – Asphalt Street Cars Racer 2

Windows Hry

Traffic: Road Racing – Asphalt Street Cars Racer 2

Pekné autá, plné cesty, a rýchla jazda. Tak to je Traffic: Road Racing – Asphalt Street Cars Racer 2. Hra síce nie je originálna nápadom a prináša „len“ kópiu známej hry Traffic Racer, ale ponúka prepracovanú grafiku, skvelé zvukové efekty, nové prostredia a jednoduché ovládanie, za ktoré by sa nemusel hanbiť ani autori Traffic Race-u. Celkovo budete mať k dispozícii až 14 áut, na ktoré si samozrejme budete musieť zarobiť „na cestách“ pričom Vášho „tátoša“ budete môcť prevetrať v štyroch rôznych prostrediach, ktorými sú púšť, les, sneh a mesto. Tak ako v Traffic Racer-i hra ponúka viacero módov, teda je len na Vás či si zajazdíte na jednoprúdovej diaľnici alebo na dvojprúdovej. Pozrite si nižšie trailer, ktorý Vás donúti sadnúť si za „volant“.

Hru nájdete zadarmo vo Windows Phone Store.

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows Hry

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.