Najčítanejší Windows 10 portál

Toto sú prvé inteligentné slúchadla s Google Asistentom. Dokážu takmer to čo smartfón. Teda aspoň to tvrdí výrobca

Zdroj: produktová fotografia

Kto ako keby nemal osobného asistenta tak ako keby ani nežil, teda aspoň podľa výrobcov chytrých zariadení.

Najnovším prírastkom, ktorý sa bude zaraďovať do radov chytrých zariadení nebude však tentokrát smartfón či chytré hodinky, ale slúchadla. Konkrétne model QuitComfort 35 II od spoločnosti Bose, ktorá tento kus hardwaru vybavila osobným asistentom spoločnosti Google.

Slúchadla sa pripoja k vášmu smartfónu ako klasické Bluetooth príslušenstvo, pričom po fyzickom pripojení budete však musieť vykonať niekoľko dodatočných krokov prostredníctvom Google Asistenta (ktorý je momentálne dostupný pre Android a iOS smartfóny).

Spoločnosť tvrdí, že prostredníctvom inteligentného asistenta budete môcť robiť takmer všetko čo aj na smartfóne. Napríklad prijímať hovory, vytáčať ich, čítať správy, reagovať na notifikácie či prehrávať hudbu. Slúchadla tiež prichádzajú s dnes už relatívne klasickými vlastnosťami ako je redukcia šumu, odolnosť voči ruchu a podobne.

Nebudú však pre každého

Asi ako tušíte, tak výrobca si za tieto nové „fičúringy“ nechá skutočne dobre zaplatiť. Tieto chytré slúchadla totiž budú stáť okolo 450 USD.

Zdroj: phandroid

TIP  LG kašle na Apple a nová vlajková loď neprinesie zárez v časti obrazovky
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.