Toto sú nové dátové balíky od Telekomu pre Easy. Cenovo vychádzajú o niečo lepšie | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Toto sú nové dátové balíky od Telekomu pre Easy. Cenovo vychádzajú o niečo lepšie

Novinky

Toto sú nové dátové balíky od Telekomu pre Easy. Cenovo vychádzajú o niečo lepšie

Toto sú nové dátové balíky od Telekomu pre Easy. Cenovo vychádzajú o niečo lepšie

Nie každému je paušál a predplatené dáta s viazanosťou po chuti. Pre tých, ktorí sa riadia do tejto skupiny a zároveň využívajú služby najväčšie mobilného operátora na Slovensku – Telekom  bola jedinou možnosťou ako sa dostať na internet a neplatiť nekresťanské peniažky využívať dátové balíčky Surf 100, 500 a 1000, ktoré však po novom už nie sú v ponuke operátora.

Nižšie v tabuľke si môžete pozrieť nové balíky internetov.

BalíkPlatnosťSpomalené surfovanie po vyčerpaníCena
0,2 GBjeden deňnie0,5 eura
1 GB7 dnínie3 eurá
1 GB30 dníáno6 eur
2 GB30 dníáno8 eur (do konca januára 6 eur)

Novinkou však je, že po vzore O2 bude v prípade neprečerpania celého objemu dát pri týždenných a mesačných balíčkoch prechádzať do ďalšieho mesiaca objem dát, ktorý ste nevyužili. Platí však, že balík musí ostať aktívny bez prerušenia aj v ďalšom mesiaci. Inými slovami, ak si balík nedeaktivujete a vyčerpáte napríklad z 1GB balíka len 500MB, tak v ďalšom mesiaci budete mať k dispozícii 1,5GB dát.

Zdroj: vlastný

TIP  Verdikt súdu je jasný! Samsung nemusí poskytovať dlhú softvérovú podporu pre svoje smartfóny. Takýto je dôvod

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.