Toto sú nové dátové balíky od Telekomu pre Easy. Cenovo vychádzajú o niečo lepšie | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Toto sú nové dátové balíky od Telekomu pre Easy. Cenovo vychádzajú o niečo lepšie

Novinky

Toto sú nové dátové balíky od Telekomu pre Easy. Cenovo vychádzajú o niečo lepšie

Toto sú nové dátové balíky od Telekomu pre Easy. Cenovo vychádzajú o niečo lepšie

Nie každému je paušál a predplatené dáta s viazanosťou po chuti. Pre tých, ktorí sa riadia do tejto skupiny a zároveň využívajú služby najväčšie mobilného operátora na Slovensku – Telekom  bola jedinou možnosťou ako sa dostať na internet a neplatiť nekresťanské peniažky využívať dátové balíčky Surf 100, 500 a 1000, ktoré však po novom už nie sú v ponuke operátora.

Nižšie v tabuľke si môžete pozrieť nové balíky internetov.

BalíkPlatnosťSpomalené surfovanie po vyčerpaníCena
0,2 GBjeden deňnie0,5 eura
1 GB7 dnínie3 eurá
1 GB30 dníáno6 eur
2 GB30 dníáno8 eur (do konca januára 6 eur)

Novinkou však je, že po vzore O2 bude v prípade neprečerpania celého objemu dát pri týždenných a mesačných balíčkoch prechádzať do ďalšieho mesiaca objem dát, ktorý ste nevyužili. Platí však, že balík musí ostať aktívny bez prerušenia aj v ďalšom mesiaci. Inými slovami, ak si balík nedeaktivujete a vyčerpáte napríklad z 1GB balíka len 500MB, tak v ďalšom mesiaci budete mať k dispozícii 1,5GB dát.

Zdroj: vlastný

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.