Toto sú nové dátové balíky od Telekomu pre Easy. Cenovo vychádzajú o niečo lepšie | Windowscentrum.sk | Portál o Windows 10
Connect with us

Toto sú nové dátové balíky od Telekomu pre Easy. Cenovo vychádzajú o niečo lepšie

Novinky

Toto sú nové dátové balíky od Telekomu pre Easy. Cenovo vychádzajú o niečo lepšie

Toto sú nové dátové balíky od Telekomu pre Easy. Cenovo vychádzajú o niečo lepšie

Nie každému je paušál a predplatené dáta s viazanosťou po chuti. Pre tých, ktorí sa riadia do tejto skupiny a zároveň využívajú služby najväčšie mobilného operátora na Slovensku – Telekom  bola jedinou možnosťou ako sa dostať na internet a neplatiť nekresťanské peniažky využívať dátové balíčky Surf 100, 500 a 1000, ktoré však po novom už nie sú v ponuke operátora.

Nižšie v tabuľke si môžete pozrieť nové balíky internetov.

Balík Platnosť Spomalené surfovanie po vyčerpaní Cena
0,2 GB jeden deň nie 0,5 eura
1 GB 7 dní nie 3 eurá
1 GB 30 dní áno 6 eur
2 GB 30 dní áno 8 eur (do konca januára 6 eur)

Novinkou však je, že po vzore O2 bude v prípade neprečerpania celého objemu dát pri týždenných a mesačných balíčkoch prechádzať do ďalšieho mesiaca objem dát, ktorý ste nevyužili. Platí však, že balík musí ostať aktívny bez prerušenia aj v ďalšom mesiaci. Inými slovami, ak si balík nedeaktivujete a vyčerpáte napríklad z 1GB balíka len 500MB, tak v ďalšom mesiaci budete mať k dispozícii 1,5GB dát.

Zdroj: vlastný

TIP  Predstavené boli nové aktualizácie pre OneDrive, prinášajú novší dizajn a zmenu používateľského prostredia

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.