Toto nikto nečakal! Tento starší smartfón od Honoru obdrží najnovší Android 8 OREO a to už možno v blízkej dobe | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Toto nikto nečakal! Tento starší smartfón od Honoru obdrží najnovší Android 8 OREO a to už možno v blízkej dobe

Honor 8

ANDROID

Toto nikto nečakal! Tento starší smartfón od Honoru obdrží najnovší Android 8 OREO a to už možno v blízkej dobe

Dlho sa diskutovalo o tom, či sa tento smartfón ešte vôbec dočká nejakej väčšej aktualizácie. Dokonca čínsky výrobca Honor vydal zoznam smartfónov, ktoré najnovší Android 8.0 Oreo obdržia a tento model na tomto zozname nebol. Teraz je však všetko inak a už dnes môžeme oficiálne povedať, že sa model Honor 8 zaradí medzi tie smartfóny, ktoré získajú množstvo nových funkcií.

Dobrou správou pre všetkých majiteľov smartfónu Honor 8 je plánovaný Android 8 Oreo. Dokonca sa očakáva, že sa najnovšej aktualizácie môžu dočkať majitelia smartfónu už veľmi skoro. Len pre zaujímavosť, už v tejto chvíli je dostupná verzia Androidu 8 pre Honor 8, no aktuálne len pre čínsku verziu tohto špičkového smartfónu strednej triedy.

Honor 8 získava Android 8 a množstvo nových funkcií

Nová aktualizácia bude mať vyše 1,3 GB a prinesie množstvo noviniek. Honor 8 tak s príchodom nového Androidu 8 Oreo, získa najnovšie prostredie EMUI 8.0, rýchlejšie systémové reakcie či lepšiu optimalizáciu AI. Medzi novinku sa taktiež zaradí niekoľko exkluzívnych predinštalovaných motívov a množstvo ďalších vecí.

Aktuálne nie je jasné, kedy sa majitelia Honoru 8 dočkajú najnovšieho Androidu 8.0 Oreo. Môže to totiž trvať aj pár týždňov či mesiacov, kým sa na povrch dostane finálna aktualizácia, ktorá pre tento smartfón určite ponúkne zaujímavé novinky.

Zdroj: Phonearena.com, úvodný obrázok: produktová fotografia z hry God of War

TIP  Posielanie SMS správ cez počítač nebolo nikdy jednoduchšie. Takto môžete posielať a prijímať SMSky z vášho Android smartfónu cez PC

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.