Toto musíš vidieť! Gmail dostal nový vzhľad a dramatické zmeny | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Toto musíš vidieť! Gmail dostal nový vzhľad a dramatické zmeny

Gmail

Novinky

Toto musíš vidieť! Gmail dostal nový vzhľad a dramatické zmeny

Spoločnosť Google ohlásila úplne novú verziu služby Gmail, ktorá príde s viac ako iba novým dizajnom. Google sa totiž rozhodol prekopať základy a priniesť radikálne zmeny.

Najväčšou zmenou nového Gmailu bude obrovské zvýšenie bezpečnosti. Gmail totiž získa dôverný režim, ktorý bude dodávaný hneď s viacerými zaujímavými nástrojmi. V praxi tak užívatelia získajú možnosť odosielania iba dočasných správ, ktoré sa po uplynutí určitého času samé vymaže a nebude ich možné už nikdy dohliadať. Tieto správy tak prinesú zvýšenú bezpečnosť voči nabúraniu sa do mailu. Ďalšou novinkou bude možnosť zamknúť správu a jej adresat bude musieť pred jej otvorením ešte vykonať overenie prostredníctvom SMS správy či kódu, ktorý bude k dispozícii na jeho emailovej schránke.

Gmail

Zdroj: gsmarena

Nový Gmail je už dostupný, ale má to háčik

Google taktiež zapracoval na zvýraznení hrozieb, ktoré bude teraz Gmail výrazne jasnejšie zdôrazňovať. Gmail okrem týchto noviniek získava podporu AI. Poteší taktiež možnosť upozornenia správ na prichádzajúce správy s vysokou prioritou. Nový Gmail sa v týchto dňoch dostáva k firemným používateľom, pričom Google sľubuje jeho dostupnosť pre všetkých používateľov už čoskoro.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: crucial.com

TIP  Asus predstavil nadupaný smartfón Zenfone Max Pro M1 s vysokým výkonom a veľkou 5000 mAh batériou

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.