Toto je uniknutá fotografia smartfónu Huawei P20, 3. najväčšieho výrobcu smartfónov na svete | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Toto je uniknutá fotografia smartfónu Huawei P20, 3. najväčšieho výrobcu smartfónov na svete

ANDROID

Toto je uniknutá fotografia smartfónu Huawei P20, 3. najväčšieho výrobcu smartfónov na svete

Toto je uniknutá fotografia smartfónu Huawei P20, 3. najväčšieho výrobcu smartfónov na svete

 

Evan Blass známy leaker na sociálnej sieti Twitter v priebehu včerajšieho dňa uverejnil fotografiu nového high-end smartfónu z kuchyne 3. najväčšieho výrobcu smartfónov, spoločnosti Huawei.

Toto by mal byť smartfón Huawei P20

Predná strana smartfónu bude mať podľa fotografie pomer stráne 18:9. Disponovať bude prednou kamerou a tromi navigačnými tlačidlami. Podľa všetkého skener odtlačkov prstov bude implementovaný v tlačidle Home button. Hrany smartfónu sú ako aj u ostatných vlajkových telefónov pomerne tenké. Neprehliadnite ešte vo vrchnej časti telefónu výrez, v rámci ktorého je umiestnený fotoaparát.

Chrbát smartfónu je podľa všetkého pokrytý sklom, ktoré po bokoch je zaoblené kvôli lepšiemu úchytu. Telefón tak isto disponuje dvojicou fotoaparátov. Fámy behajúce po internete však naznačujú, že telefón by mohol v prípade Plus verzie prísť s až s tromi fotoaparátmi na zadnej strane.

Zdroj: Evan Blass (Twitter)

 

 

TIP  MacBooky dostali novú klávesnicu. Tá by mala raz a navždy odstrániť tento nepríjemný problém...

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.