Toto je prvá reálna fotografia prednej strany Nokii 9! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Toto je prvá reálna fotografia prednej strany Nokii 9!

ANDROID

Toto je prvá reálna fotografia prednej strany Nokii 9!

Toto je prvá reálna fotografia prednej strany Nokii 9!

Potom čo sa do obehu dostali prvé náhľady Nokii 9 tak sa v týchto dňoch na internete objavila aj reálna fotografia predného panelu zariadenia, ktorá ich potvrdzuje.

Podľa dostupných informácií, zdroj, ktorý vypustil fotografiu do obehu hovorí, že veľkosť displeja je 5.5“. Doteraz sa hovorili o veľkosti 5.5“ až 5.7“.

Zdroj: NPU

Nokia 9 by podľa doterajších správ, ktoré kolujú internetom by mala mať 3D zahnuté sklo, rozlíšenie QHD, 3D sklo na zadnej strane spolu so skenerom odtlačkov prstov či  bezdrôtovým nabíjaním. Displej by mal podporovať technológiu OLED, a nemala by chýbať na zadnej strane ani duálna kamera od známeho výrobcu Zeiss. Čo sa týka „čriev“, informácie sa čiastočne rozdeľujú na veľkosti operačnej pamäte RAM – 6GB/8GB, pričom je možné, že sa dočkáme aj viacerých verzií smartfónu. Úložný priestor zariadenia by mal byť 128GB, pochváliť by sa mal aj certifikátom IP68 a srdce smartfónu by mal tvoriť procesor Snapdragon 835.

Zdroj: NPU

TIP  Apple šokuje! Malý a lacný iPhone SE 2 vraj nebude!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.