Najčítanejší Windows 10 portál

Toto je podľa AnTuTu 10 najvýkonnejších smartfónov na trhu. Je medzi nimi aj ten váš?

Zdroj: Youtube

K porovnaniu výkonnosti smartfónov na trhu slúži viacero služieb. Jednou z tých najpopulárnejších je AnTuTu, ktorá v pravidelných intervaloch vydáva rebríčky najvýkonnejších zariadení na trhu. Bohužiaľ medzi výsledkami nenájdeme ani jedno Windows zariadenia (z dôvodu malo testovaných Windows zariadení), kraľujú mu totiž zariadenia od spoločnosti Apple a Android smartfóny.

Najvýkonejší smartfón na trhu

Ako môžete vidieť nižšie tak na najvyŠích dvoch stupienkoch sú smartfóny iPhone 8 Plus iPhone 8. Za nimi nasledujú Androidy. Tomuto výsledku môžu vďačiť hlavne novým procesorom, ktoré nájdeme v spomínaných zariadneiach. Na trhu sú totiž len niekoľko týždňov pričom Android smartfóny využívajú „staré“ Snapdragony 835.

Zdroj: AnTuTu

V rámci Windows platformy ak by ste si chceli otestovať váš smartfón s konkurenciou, tak v obchode nájdete AnTuTu aplikáciu na odkaze nižšie.

AnTuTu Benchmark v6
AnTuTu Benchmark v6
Developer: 北京安兔兔科技有限公司
Price: Free
Antutu Benchmark
Antutu Benchmark
Developer: AnTuTu
Price: Free

Zdroj: GizmoChina, vlastný

TIP  Na Slovensku máme lepší internet ako v USA. Že neveríš? Pozri si aktuálne štatistiky z ktorých padneš na zadok!
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.