Toto je nová reklama na internetový prehliadač Microsoft Edge. Čo na ňu hovoríte? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Toto je nová reklama na internetový prehliadač Microsoft Edge. Čo na ňu hovoríte?

Novinky

Toto je nová reklama na internetový prehliadač Microsoft Edge. Čo na ňu hovoríte?

Microsoft povzbudený úspechom na platforme Android v spojitosti s internetovým prehliadačom Microsoft Edge vydáva nový reklamný spot pre Windows 10 zariadenia. V rámci 30 sekundového spotu Microsoft dáva do popredia jeho hlavné výhody, ktorými sú rýchlosť a bezpečnosť oproti hlavnému konkurentovi na trhu, prehliadaču Chrome. Pozrieť si ho môžete nižšie.

Internetový prehliadač Microsoft Edge je dostupný na každom Windows 10 zariadení. V počítačoch ho nájdeme ako predinštalovaný prehliadač, ktorý v rámci rozhrania je uprednostňovaní pred Explorerom. Hlavnou konkurenciou pre Edge je momentálne internetový prehliadač Chrome, ktorý dominuje na trhu. Microsoft v rámci reklamných spotov nedávno uverejnil ďalšie video, v ktorom poukazuje na životnosť batérie notebookov pri používaní jednotlivých internetových prehliadačoch.

Zdroj: Youtube (Windows)

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať
Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie