Toto je najvýkonnejší smartfón pod 100€. Ponúka FULL HD displej ako aj 21MP fotoaparát či skener odtlačkov prstov | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Toto je najvýkonnejší smartfón pod 100€. Ponúka FULL HD displej ako aj 21MP fotoaparát či skener odtlačkov prstov

TIP REDAKCIE

Toto je najvýkonnejší smartfón pod 100€. Ponúka FULL HD displej ako aj 21MP fotoaparát či skener odtlačkov prstov

Pokukávate po smartfóne, ale nechcete do neho investovať stovky €€€? Vybrali sme pre vás tohto fešáka, ktorý svojimi parametrami vyčnieva z davu a je momentálne dostupných za menej ako 100€ – LeEco Le S3.

Najvýkonnejší smartfón pod 100 € v limitovanej ponuke nájdeš tu

LeEco Le S3 smartfón s cenovkou pod 100€ s procesorom Helio X20 a FULL HD displejom? ÁNO!

LeEco Le S3 je smartfón, ktorý vyčnieva zo všetkých parametrov pri pohľade na cenu, ktorá je skutočne výrazne nižšia v porovnaní s konkurenciou. To sa však nedá povedať o parametroch. Ponúka totiž veľký 5.5“ FULL HD displej (1920 x 1080 bodov), ktorému na prednej strane sekunduje ešte 8MP kamera.

Zdroj: Youtube

Na zadnej strane zase nájdeme fotoaparát s rozlíšením 21MP, led diódou a skenerom odtlačkov prstov.

Zdroj: Youtube

V spodnej časti zariadenia nechýba dokonca ani USB Type – C konektor či vyústenie reproduktorov. V bočných hranách zariadenia zase nájdeme slot pre 2 SIM karty či tlačidlá ovládania.

Zdroj: YoutubePod kapotou zariadenia nájdeme hardware, ktorý nenájdeme len tak v hocijakom smartfóne. Procesor Helio X20 Deca Core pracujúci na frekvencii 2.3GHz či 4GB RAM v kombinácii s 32GB úložným priestorom dáva istotu, že o výkon nebude núdza. Najlepšie na tom však je, že celý smartfón je zabalený v kove. Nechýba samozrejme ani podpora 3G ako aj 4G sietí, výbava v podebe viacerých senzorov ako je napríklad Gravity Sensor či  batéria s kapacitou 3000mAh.

Najvýkonejší smartfón pod 100 € v limitovanej ponuke nájdeš tu

Zdroj: vlastný

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment
  • Fero

    Opravte si popis – jack pre slúchadlá tento telefón nemá.
    Inak je to naozaj veľmi dobrý smartfón, kúpil som jeden pre manželku a naozaj v tejto cenovej kategórii nemá konkurenciu.

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Na zlepšenie kvality chodu webstránky využívame súbory cookies. Prehliadaním stránky nám dávate súhlas s ich využívaním.