Toto je najvýkonnejší smartfón pod 100€. Ponúka FULL HD displej ako aj 21MP fotoaparát či skener odtlačkov prstov | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Toto je najvýkonnejší smartfón pod 100€. Ponúka FULL HD displej ako aj 21MP fotoaparát či skener odtlačkov prstov

TIP REDAKCIE

Toto je najvýkonnejší smartfón pod 100€. Ponúka FULL HD displej ako aj 21MP fotoaparát či skener odtlačkov prstov

Pokukávate po smartfóne, ale nechcete do neho investovať stovky €€€? Vybrali sme pre vás tohto fešáka, ktorý svojimi parametrami vyčnieva z davu a je momentálne dostupných za menej ako 100€ – LeEco Le S2.

Najvýkonnejší smartfón pod 100 € v limitovanej ponuke nájdeš tu

LeEco Le S2 smartfón s cenovkou pod 100€ s procesorom Helio X20 a FULL HD displejom? ÁNO!

LeEco Le S2 je smartfón, ktorý vyčnieva zo všetkých parametrov pri pohľade na cenu, ktorá je skutočne výrazne nižšia v porovnaní s konkurenciou. To sa však nedá povedať o parametroch. Ponúka totiž veľký 5.5“ FULL HD displej (1920 x 1080 bodov), ktorému na prednej strane sekunduje ešte 8MP kamera.

Zdroj: Youtube

Na zadnej strane zase nájdeme fotoaparát s rozlíšením 21MP, led diódou a skenerom odtlačkov prstov.

Zdroj: Youtube

Zdroj: Youtube

V spodnej časti zariadenia nechýba dokonca ani USB Type – C konektor či vyústenie reproduktorov. V bočných hranách zariadenia zase nájdeme slot pre 2 SIM karty či tlačidlá ovládania.

Pod kapotou zariadenia nájdeme hardware, ktorý nenájdeme len tak v hocijakom smartfóne. Procesor Helio X20 Deca Core pracujúci na frekvencii 2.3GHz či 4GB RAM v kombinácii s 32GB úložným priestorom dáva istotu, že o výkon nebude núdza. Najlepšie na tom však je, že celý smartfón je zabalený v kove. Nechýba samozrejme ani podpora 3G ako aj 4G sietí, výbava v podebe viacerých senzorov ako je napríklad Gravity Sensor či  batéria s kapacitou 3000mAh. Mimochodom, na tomto odkaze je dostupný aj v nemeckom sklade, v tomto prípade si však budeš musieť trošku priplatiť.

Najvýkonejší smartfón pod 100 € v limitovanej ponuke nájdeš tu

Zdroj: vlastný

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by ťa zaujímať
Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie