Toto je najvýkonnejší smartfón pod 100€. Ponúka FULL HD displej ako aj 21MP fotoaparát či skener odtlačkov prstov | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Toto je najvýkonnejší smartfón pod 100€. Ponúka FULL HD displej ako aj 21MP fotoaparát či skener odtlačkov prstov

TIP REDAKCIE

Toto je najvýkonnejší smartfón pod 100€. Ponúka FULL HD displej ako aj 21MP fotoaparát či skener odtlačkov prstov

Pokukávate po smartfóne, ale nechcete do neho investovať stovky €€€? Vybrali sme pre vás tohto fešáka, ktorý svojimi parametrami vyčnieva z davu a je momentálne dostupných za menej ako 100€ – LeEco Le S2.

Najvýkonnejší smartfón pod 100 € v limitovanej ponuke nájdeš tu

LeEco Le S2 smartfón s cenovkou pod 100€ s procesorom Helio X20 a FULL HD displejom? ÁNO!

LeEco Le S2 je smartfón, ktorý vyčnieva zo všetkých parametrov pri pohľade na cenu, ktorá je skutočne výrazne nižšia v porovnaní s konkurenciou. To sa však nedá povedať o parametroch. Ponúka totiž veľký 5.5“ FULL HD displej (1920 x 1080 bodov), ktorému na prednej strane sekunduje ešte 8MP kamera.

Zdroj: Youtube

Na zadnej strane zase nájdeme fotoaparát s rozlíšením 21MP, led diódou a skenerom odtlačkov prstov.

Zdroj: Youtube

Zdroj: Youtube

V spodnej časti zariadenia nechýba dokonca ani USB Type – C konektor či vyústenie reproduktorov. V bočných hranách zariadenia zase nájdeme slot pre 2 SIM karty či tlačidlá ovládania.

Pod kapotou zariadenia nájdeme hardware, ktorý nenájdeme len tak v hocijakom smartfóne. Procesor Helio X20 Deca Core pracujúci na frekvencii 2.3GHz či 4GB RAM v kombinácii s 32GB úložným priestorom dáva istotu, že o výkon nebude núdza. Najlepšie na tom však je, že celý smartfón je zabalený v kove. Nechýba samozrejme ani podpora 3G ako aj 4G sietí, výbava v podebe viacerých senzorov ako je napríklad Gravity Sensor či  batéria s kapacitou 3000mAh. Mimochodom, na tomto odkaze je dostupný aj v nemeckom sklade, v tomto prípade si však budeš musieť trošku priplatiť.

TIP  Hra Layers of Fear je hororové pecka, ktorá je dostupná aktuálne na Steame zadarmo. Ponuka je časovo obmedzená

Najvýkonejší smartfón pod 100 € v limitovanej ponuke nájdeš tu

Zdroj: vlastný

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.