Toto je najnovší čipset Exynos 9810. Príde na trh spolu s Galaxy S9? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Toto je najnovší čipset Exynos 9810. Príde na trh spolu s Galaxy S9?

Novinky

Toto je najnovší čipset Exynos 9810. Príde na trh spolu s Galaxy S9?

Toto je najnovší čipset Exynos 9810. Príde na trh spolu s Galaxy S9?

Kórejská spoločnosť Samsung oficiálne predstavila nový high-end procesor Exynos 9810, ktorý poskytne to najlepšie čo na trhu nájdeme. Pravdepodobne bude tvoriť aj srdce pripravovaného Samsungu Galaxy S9.

Exynos 9810, nový a najvýkonejší čipset od Samsungu

Hoci veľa informácií o ňom Samsung neuverejnil, ale aj napriek tomu vieme už dnes povedať že sa bude jednať o najvýkonnejší procesor od Kórejčanov. Hoci bude 2. generáciou 10nm procesorov, tak aj napriek tomu ponúkne vyšší výkon, podporu LTE a nižšiu spotrebu ako jeho predchodca.

Údajne nový Exynos by mal byť priamym konkurentom pre procesor Snapdragon 845, ktorý je vyrábaný 7nm technológiou. Avšak túto špekuláciu, o ktorej sa hovorí už dlhšiu dobu je dnes ťažko potvrdiť alebo vyvrátiť, dostupných je stále málo informácií.

Okrem nového procesora Exynos by nový Samsung Galaxy S9 mohol byť obohatený aj o ISOCELL Slim 2X7, teda 24-megapixelový senzor s miniatúrnymi pixlemi.

Zdroj: Samsung

Zdroj: Samsung

TIP  Tesla pozastavila výrobu automobilu Tesla Model 3. Vieme, čo je za tým!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehlasujem, že ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.