Toto je najnovší čipset Exynos 9810. Príde na trh spolu s Galaxy S9? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Toto je najnovší čipset Exynos 9810. Príde na trh spolu s Galaxy S9?

Novinky

Toto je najnovší čipset Exynos 9810. Príde na trh spolu s Galaxy S9?

Toto je najnovší čipset Exynos 9810. Príde na trh spolu s Galaxy S9?

Kórejská spoločnosť Samsung oficiálne predstavila nový high-end procesor Exynos 9810, ktorý poskytne to najlepšie čo na trhu nájdeme. Pravdepodobne bude tvoriť aj srdce pripravovaného Samsungu Galaxy S9.

Exynos 9810, nový a najvýkonejší čipset od Samsungu

Hoci veľa informácií o ňom Samsung neuverejnil, ale aj napriek tomu vieme už dnes povedať že sa bude jednať o najvýkonnejší procesor od Kórejčanov. Hoci bude 2. generáciou 10nm procesorov, tak aj napriek tomu ponúkne vyšší výkon, podporu LTE a nižšiu spotrebu ako jeho predchodca.

Údajne nový Exynos by mal byť priamym konkurentom pre procesor Snapdragon 845, ktorý je vyrábaný 7nm technológiou. Avšak túto špekuláciu, o ktorej sa hovorí už dlhšiu dobu je dnes ťažko potvrdiť alebo vyvrátiť, dostupných je stále málo informácií.

Okrem nového procesora Exynos by nový Samsung Galaxy S9 mohol byť obohatený aj o ISOCELL Slim 2X7, teda 24-megapixelový senzor s miniatúrnymi pixlemi.

Zdroj: Samsung

Zdroj: Samsung

TIP  Stiahni si prémiovú hru Odysseus Kosmos v limitovanej ponuke úplne zadarmo

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.