Toto je koncept Nokie 10, ktorý je postavený na doteraz známych informáciách. Vyzerá úchvatne | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Toto je koncept Nokie 10, ktorý je postavený na doteraz známych informáciách. Vyzerá úchvatne

Novinky

Toto je koncept Nokie 10, ktorý je postavený na doteraz známych informáciách. Vyzerá úchvatne

Čo mesiac tak sa dozvedáme stále nové a nové informácie o Nokii 10. Jeden z dizajnérov sa preto rozhodol zobrať tieto správe do „vlastných“ rúk a vytvoriť na ich základe koncept smartfónu, na ktorý mnohí z nás čakajú. V rámci videa nižšie budete môcť vidieť napríklad kameru s 5 šošovkami. V rámci tohto konceptu ďalej uvidíte 3.5 jack pre slúchadla a skener odtlačkov prstov umiestnení pod kamerou.

Pozrite si najnovší render Nokie 10

Viaceré informácie ďalej hovoria o tom, že Nokia 10 príde s rozložením strán displeju 18:9 a pokrytý dvomi sklami. Srdcom smartfónu má byť údajne procesor Snapdragon 845.

Zdroj: NPU

 

TIP  Robotický vysávač Xiaomi aktuálne s exkluzívnym kupónom kúpiš o 100€ lacnejšie! PS: dostupný je z EÚ skladu

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.