Toto je jeden z najkrajších bezrámikových smartfónov na trhu, ktorý stojí zlomok ceny súčasných vlajkových lodí | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Toto je jeden z najkrajších bezrámikových smartfónov na trhu, ktorý stojí zlomok ceny súčasných vlajkových lodí

Novinky

Toto je jeden z najkrajších bezrámikových smartfónov na trhu, ktorý stojí zlomok ceny súčasných vlajkových lodí

Vianoce sa pomaly, ale isto blížia. Čo tak si spraviť radosť týmto bezrámikovým telefónom UMIDIGI Crystal 4G , ktorý spolu s doručením cez EU Express stojí menej ako 115€?

Jeden z najkrajších smartfónov na trhu UMIDIGI Crystal 4G nájdeš za bezkonkurenčnú cenu tu

Bezrámikový telefón nemusí stáť stovky €

Bezrámikové telefóny ako sú Galaxy S8 či iPhone X stoja stovky €, avšak existujú aj dostupné alternatívy, ktoré síce neponúknu vychytávky ako rozpoznávanie tváre, ale aj napriek tomu sú veľmi zaujímavou variantnou.

Dnes v rámci Tipu redakcie Vám preto dávame do pozornosti tohto fešáka od spoločnosti UMIDIGI, ktorý ponúka okrem edge-to-edge displeja aj slušnú výbavu. Ako už asi teda tušíte, tak dominantou je práve 5.5“ displej, ktorý sa nemá skutočne začo hanbiť. Okrem toho, že displej s výnimkou spodnej časti kde nájdeme diódu a 5MP kameru tak  pokrýva celú prednú stranu, Mimochodom, v tomto prípade výrobca nešetril na rozlíšení, ponúka totiž  panel s FULL HD rozlíšením (1 920 × 1 080 bodov). Celá predná časť je ešte pokrytá krycím sklíčkom Corning Gorilla Glass 4.

Zdroj: produktová fotografia

Zadná časť smartfónu je pokrytá sklom, kde dominantou zas je skener odtlačkov prstov, ktorý sa pomaly, ale isto stáva štandardom. Nad ním nájdete diódu a duálny fotoaparát s rozlíšením 13MP a 5MP.

Zdroj: produktová fotografia

V útrobách zariadenia nájdeme hardware, ktorý by si mal poradiť takmer so všetkým načo narazíte v obchode. Srdce tvorí totiž štvorjadrový procesor s taktom 1.5GHz, ktorému sekundujú 2GB operačnej pamäte RAM a rozšíriteľný úložný priestor až do kapacity 256GB.

TIP  Tieto Xiaomi Mi slúchadla môžeš mať vďaka exkluzívnemu kupónu už za menej ako 31€ s doručením zadarmo

Mimochodom, zariadenie je dodávané aj so slovenským ako aj českým jazykom. Podporuje tak isto 3G či 4G siete a disponuje batériou o veľkosti  3000mAh. Mnohých poteší aj výbava v podobe 6 senzorov ako sú napríklad akcelerometer, ambient ligh senzor, gravity senzor a ďalšie. A ako čerešnička na záver, nechýba mu podpora FM radia, režim DUAL SIM či kovový rámik, ktorý lemuje celý smartfón.

PS: nezabudnite za symbolický doplatok zhruba 6€ využiť dopravu cez EU Express, cez ktorú vám smartfón bude doručený až priamo do vašich dverí bez toho, aby ste sa o niečo ďalšie starali.

Jeden z najkrajších smartfónov na trhu UMIDIGI Crystal 4G nájdeš za bezkonkurenčnú cenu tu

Zdroj: vlastný

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.