Tom Warren vyvracia fámy o predstavení Lumie 940 na IFA 2015
Connect with us

Tom Warren vyvracia fámy o predstavení Lumie 940 na IFA 2015

Novinky

Tom Warren vyvracia fámy o predstavení Lumie 940 na IFA 2015

V poslednej dobe sa pretrhlo vrece s informáciami o novo pripravovanej vlajkovej lodi, Lumii 940, o ktorej už vieme napríklad približné hardvérové špecifikácie, ktoré si môžete pozrieť v jednom z našich starších článkov „Lumia 940 bude mať pravdepodobne „len“ 1,5 GB RAM pamäte“, ale aj to ako bude pravdepodobne vyzerať.

Dnes, na internete prostredníctvom sociálnej sieti Twitter jeden z popredných predstaviteľ Microsoftu Tom Warren vyvrátil fámy, ktoré predpovedali príchod novej vlajkovej lode už 4. septembra na IFA 2015.

„Oh áno pre tých, ktorí sa pýtajú, žiadny Cityman alebo Tlakman Lumia nebude predstavená na IFA Microsoft-om“

tom_warren_twitter

Microsoft pravdepodobne plánuje predstaviť novú vlajkovú loď spolu s oficiálnym príchodom Windows 10 Mobile, ktorý je naplánovaný zhruba na november.

TIP  Huawei P20 Pro neobstal v teste odolnosti. Pri teste sa nečakane rozbil!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.