Tohto drona za pár € s HD kamerou a dobou letu 15 minút si zamiluješ! Predáva sa lepšie ako teplé rožky | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Tohto drona za pár € s HD kamerou a dobou letu 15 minút si zamiluješ! Predáva sa lepšie ako teplé rožky

Dongmingtuo X8 uvodny obrazoky

Drony

Tohto drona za pár € s HD kamerou a dobou letu 15 minút si zamiluješ! Predáva sa lepšie ako teplé rožky

Keď sa povie drone tak mnohých z nás napadne „nedostupná hračka“, ale v skutočnosti tomu tak nie je  a to vďaka viacerým čínskym výrobcom, ktorí tlačia ceny neustále dole. My sme si pre vás v spolupráci s internetovým obchodom Cafago.com pripravili exkluzívnu ponuku na drona s HD kamerou a dobou letu okolo 13 až 15 minút, ktorý za podmienky využitia kupónu „SK798“ nebude lákať len funkciami, ale aj cenou niečo málo nad 43€. Poďme sa však najprv pozrieť na to čo tento drone ponúka.

Drona Dongmingtuo X8 nájdeš na tomto odkaze. PS: nezabudni na kupón “SK798”

Na prvý pohľad dron zaujme unikátnym dizajnom, na ktorom si dal výrobca záležať pričom je dostupný v dvoch farebných prevedeniach – v čiernej a červenej. Treba ešte vyzdvihnúť ochranné krytky okolo vrtúľ, ktoré dokážu výrazne stlmiť náraz a tak ich ochrániť pred poškodením.  Zároveň nechýba dokonca ani 6-osová stabilizácia, vďaka ktorej by lietanie malo byť výrazne komfortnejšie.

Dongmingtuo X8

Zdroj: produktová fotografia

Prejdime však k funkcionalitám, ktoré z tohto drona robia veľmi zaujímavé zariadenie. Ponúka dve možnosti ovládania, buď prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo prostredníctvom dodávaného ovládača s frekvenciou 2,4GHz. Poteší aj doletová vzdialenosť, ktorá je okolo 80 metrov čo v tejto cenovej kategórií nie je štandardom.

Dongmingtuo X8 ovladac

Zdroj: produktová fotografia

Keď sa pozrieme na črevá tohto drona tak ponúka kameru s HD rozlíšením s možnosťou živého obrazu na smartfóne. V rámci vychytávok, ktorými sa chváli nájdeme viacero funkcionalít. Napríklad možno letu v  statickej výške ktorú oceníte pri fotografovaní, tlačidlo one-key return, teda možnosť automatického návratu ako aj tlačidlo núdzového pristátia, ktoré ocenia hlavne nováčikovia a ďalšie.

TIP  Športový Xiaomi batoh môžeš momentálne získať za neuveriteľných 7,50 eur! Využi exkluzívny kupón čo najskôr
Dongmingtuo X8 funkcionality

Zdroj: produktová fotografia

Ak ťa dron zaujal tak určite dlho neváhaj a využi kupónovú cenu. Kupón je možné použiť len 10-krát alebo najneskôr do 20. júla.

dron za dobry peniaz s vela funkciami

Zdroj: vlastný

Drona Dongmingtuo X8 nájdeš na tomto odkaze. PS: nezabudni na kupón “SK798”, 

Zdroj: TS, vlastný

 

 

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Drony

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.