Tip redakcie: Zombie Doom HD | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Tip redakcie: Zombie Doom HD

TIP REDAKCIE

Tip redakcie: Zombie Doom HD

Banda zlých cudzincov obsadila planétu a spôsobila veľký chaos. Ich plán je jednoduchý, uväzniť čo najviac ľudí a následne ich premeniť v zombie, aby mohli získať kontrolu nad zemou. Ako inak Vašou úlohou v tejto hre bude odvrátiť tento katastrofický scenár a ochrániť Zem. Hra ponúka celkovo 36 misií, v ktorých stretnete stovky nepriateľov, ktorých budete musieť rozstrieľať. Hru nájdete zadarmo vo Windows Phone Store a dostupná je pre všetky zariadenia s Windows Phone 8 a vyššie.

TIP  Tento famózny dron s HD kamerou a dobou letu 9 minút aktuálne kúpiš za polovičnú cenu! Ponuka je ale časovo obmedzená, tak nečakaj

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.