Tip redakcie: Zmeň svoje okolie! Odkazprestarostu.sk | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Tip redakcie: Zmeň svoje okolie! Odkazprestarostu.sk

TIP REDAKCIE

Tip redakcie: Zmeň svoje okolie! Odkazprestarostu.sk

Vyskytujú sa vo vašom okolí problémy, ktoré by mohla samospráva odstrániť? Čo tak nečistota na uliciach, rozpadajúce sa budovy v správe obce či mesta? Odkazprestarostu.sk je aplikácia, ktorá slúži vo vybraných mestách a vďaka nej môžete nahlasovať problémy, ktoré vás trápia. Všetky nahlásené podnety smerujú priamo k zastupiteľnom mesta alebo obce. Sami budete prekvapení ako sa začne vaše okolie meniť k lepšiemu vďaka vašim podnetom.  Projekt funguje od roku 2010, zatiaľ bolo nahlásených viac ako 10 000 podnetov pre samosprávy.

Aplikácia Odkazprestarostu.sk získala 1. miesto v súťaži slovenských mobilných aplikácií AppRulezz 2013.

Aplikáciu nájdete vo Windows Phone Store zadarmo, dostupná je pre všetky telefóny s Windows Phone 7.5 a vyššie.

TIP  Opera 53, jeden z najkonkurenčnejších prehliadačov je dostupný v stabilnej verzii. Tu ho stiahnete!
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.