Tip redakcie: Zmeň svoje okolie! Odkazprestarostu.sk | Windowscentrum.sk | Portál o Windows 10
Connect with us

Tip redakcie: Zmeň svoje okolie! Odkazprestarostu.sk

TIP REDAKCIE

Tip redakcie: Zmeň svoje okolie! Odkazprestarostu.sk

Vyskytujú sa vo vašom okolí problémy, ktoré by mohla samospráva odstrániť? Čo tak nečistota na uliciach, rozpadajúce sa budovy v správe obce či mesta? Odkazprestarostu.sk je aplikácia, ktorá slúži vo vybraných mestách a vďaka nej môžete nahlasovať problémy, ktoré vás trápia. Všetky nahlásené podnety smerujú priamo k zastupiteľnom mesta alebo obce. Sami budete prekvapení ako sa začne vaše okolie meniť k lepšiemu vďaka vašim podnetom.  Projekt funguje od roku 2010, zatiaľ bolo nahlásených viac ako 10 000 podnetov pre samosprávy.

Aplikácia Odkazprestarostu.sk získala 1. miesto v súťaži slovenských mobilných aplikácií AppRulezz 2013.

Aplikáciu nájdete vo Windows Phone Store zadarmo, dostupná je pre všetky telefóny s Windows Phone 7.5 a vyššie.

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment
  • pato

    pouzivam

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.