Tip redakcie: Zdieľajte svoju obrazovku cez Lumie Beamer | Windowscentrum.sk | Portál o Windows 10
Connect with us

Tip redakcie: Zdieľajte svoju obrazovku cez Lumie Beamer

TIP REDAKCIE

Tip redakcie: Zdieľajte svoju obrazovku cez Lumie Beamer

Lumie Beamer je jednoduchá aplikácia, vďaka ktorej môžete zdieľať naživo svoju obrazovku s priateľmi  na akomkoľvek displeji, ktorý je pripojený na internet. Po spustení aplikácie budete mať na výber zdieľanie obrazovky cez „Share nearby“,  ktorá funguje na jednoduchom princípe. Všetko čo potrebujete spraviť je otvoriť internetovú stránku www.lumianearby.com a prostredníctvom čítačky oskenovať QR kód, následne sa Vám na internetovej stránke po zatrasení mobilom zobrazí Vaša obrazovka. Druhou možnosťou je zdieľanie cez „Share remotely“, prostredníctvom ktorého budete môcť poslať odkaz na Vašu obrazovku cez e-mail, SMS, alebo sociálne siete.

beamer

Aplikáciu je dostupná pre telefóny Lumia, nájdete ju vo Windows Phone Store zadarmo.

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.