TIP REDAKCIE | Xiaomi Redmi 4X 4G za diskontnú cenu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

TIP REDAKCIE | Xiaomi Redmi 4X 4G za diskontnú cenu

ANDROID

TIP REDAKCIE | Xiaomi Redmi 4X 4G za diskontnú cenu

Dnes potešíme hlavne Android fanúšikov, totiž internetový obchod GearBest.com si pre nich pripravil zľavu, ktorá sa ťažko odmieta – Xiaomi Redmi 4X za doslova diskontnú cenu – 107,71€ aj spolu s poštovným.

Xiaomi Redmi Note 4X, výkon hodný drahších zariadení

Za cenovku niečo málo pod 110€ ponúka výkon hodný oveľa drahších zariadení. Prichádza totiž s osemjadrovým procesorom Snapdragon 435 pracujúcim na takte 1,4GHz, ktorý dopĺňa operačná pamäť o veľkosti 2GB v kombinácii s 16GB úložným priestorom (s možnosťou rozšírenia o 128GB) a grafický chip Adreno 505.

Zdroj: Youtube

Dominanty zariadenia

Dominantou prednej strany je veľký 5“ IPS displej s HD rozlíšením, ktorý dopĺňa 5MP kamera. Mnohých určite potešia aj zahnuté hrany displeja, ktoré prispievajú k pohodlnejšiemu ovládaniu zariadenia a pridávajú na prémiovosti zariadenia. Nechýba ani viacero možností prispôsobenia obrazovky, napríklad priamo z rolovacej ponuky (Centra Akcií) je možné spustiť takzvaný Čítací režim, ktorý odstraňuje nepríjemné modré svetlo (funkciu oceníte hlavne počas večerného hrania sa na mobile).

Zdroj: Youtube

Na zadnej strane zariadenia nájdete 13MP kameru (s možnosťou natáčania FULL HD videí / 30 fps) s skenerom odtlačkov prstov, ktoré obmýva celokovové telo s elegantným prerušením ako vo vrchnej časti zariadenia tak aj v spodnej časti.

Zdroj: Youtube

Samotnú kvalitu fotografií si môžete pozrieť nižšie v rámci série viacerých snímkov.

Konektivita zariadenia

Mnohých poteší plná výbava konektivity v podobe 2G, 3G či slovenských 4G sietí. Nechýba Bluetooth vo verzii 4.2, slotu pre SD kartu, či pre 2 SIM karty. O nadpriemernú výdrž zariadenia sa stará akumulátor s kapacitou 4200mAh.

TIP  Koniec sladkostí v Androide? Nový Android 9 možno príde s označením Pistachio

Ak vás zariadenie zaujalo tak ho nájdete v obchode cez odkaz nižšie.

Článok je sponzorovaný

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.