TIP REDAKCIE | Veľký výpredaj z EÚ skladov. Telefóny a gadgety, ktoré stoja za zváženie | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

TIP REDAKCIE | Veľký výpredaj z EÚ skladov. Telefóny a gadgety, ktoré stoja za zváženie

Novinky

TIP REDAKCIE | Veľký výpredaj z EÚ skladov. Telefóny a gadgety, ktoré stoja za zváženie

V pravideľných intervaloch sa vám snažíme prinášať tipy na zaujímavé ponuky, ktoré nájdeme v zahraničných e-shopoch, hlavne v čínskych kde cena častokrát podlieza už aj tak nízke ceny. Dnes sme si preto pre vás pripravili tip na niekoľko zaujímavých produktov z EÚ skladov (celú ponuku produktov nájdete tu), teda bez dodatočných poplatkov ako je CLO, DPH a podobne.

Prvým zariadením, ktoré by sme vám radi dali do pozornosti je smartfón od výrobcu Asus – ZenFone 2 4G Phabet, ktorý už ako podľa názvu tušíte prichádza s plnou podporou 4G a zaujímavým dizajnom. Poďme sa na ňho teraz pozrieť bližšie.

Zdroj: Produktová fotografia

Na prednej strane nájdeme 5,5“ FULL HD displej pokrytý krycím sklíčkom Gorilla Glass. Ďalej tam nájdeme ešte trojicu softwarových tlačidiel či prednú selfie kameru s rozlíšením 5MP. Zaujímavosťou tohto displeja je aj podpora chytrých gest.

Zdroj: GearBest.com

Na zadnej strane zase nájdeme kryt, ktorý inšpiráciu hľadal v  kovovom motíve. Tak isto nechýba ani kamera s rozlíšením 13MP  s podporou automatického ostrenia spolu s dvojitou diódou pre ešte lepšie zachytenie fotografií aj v horších svetelných podmienkách.

Zdroj: GearBest.com

Z hľadiska výkonu o chod smartfónu sa stará procesor od známeho výrobcu Intel (Z3560 64bit) so štvormi jadrami pracujúcimi na frekvencií až 1.8GHz, ktorému sekundujú 4GB operačnej pamäte RAM a 16GB úložného priestoru.

Mimochodom, zariadenie je dostupné v dual-sim verzii a s podporou technológie rýchleho nabíjania, ktorá dokáže nabiť zariadenie na 60% (celková kapacita batérie je 3000mAh) za rovných 39 minút.

TIP  Tak tomuto sa povie masaker! Vývojár priniesol nový GTA V Hulk Mod. Ponúka špeciálne útoky, lozenie po stenách, super silu a mnoho ďalšieho

Zdroj: GearBest.com

Ak vás zariadenie zaujalo nájdete ho na odkaze nižšie. PS: dostupné je v limitovanej ponuke za niečo málo nad 120€ spolu aj s poštovným.

Druhým našim tipom je Windows 10 Mobile phabet – Cube WP10, ktorý je momentálne dostupný za necelých 110€ spolu aj s poštovným.

Prívlastok Phabet dostal vďaka veľkosti displeja, ktorý dosahuje takmer 6“ a HD rozlíšenie. Na prednej strane nájdete ešte kameru pre zachytenie selfie fotiek.

Zdroj: vlastný

Na zadnej strane nájdete 5MP kameru a jednoduchý dizajn, ktorý neohúri, ale ani nesklame. O plynulý chod zariadenia sa stará štvorjadrový procesor Qualcomm MSM89090 pracujúci na frekvencií 1,3GHz, ktorému sekunduje operačná pamäť o veľkosti 2GB spolu s úložným priestorom 16GB s možnosťou jej rozšírenia.

Zdroj: vlastný

Zariadenie ďalej disponuje ako 3G tak aj 4G technológiou. Batéria tohto zariadenia dosahuje veľkosť 2850mAh. Zariadeniu sme sa extra venovali v minulosti v tejto recenzii.

Ak vás zariadenia zaujalo nájdete ho na tejto adrese.

Tretím našim typom je pamäťová karta, aby ste mali kam ukladať vaše dáta. Reč je konkrétne o karte Samsung, 10 triedy (rýchlosť čítania: 48MB/s, rýchlosť zapisovania: 20MB/s). SD karta podporuje tak isto nahrávanie 4K videí. Prejdime však teraz k dvom najdôležitejším parametrom, ktorými sú veľkosť a cena. Úložný priestor tejto karty dosahuje 32GB a jej cena je necelých 16€. Inými slovami 1GB vašich dát uložíte za 0,5€. Kartu nájdete na odkaze nižšie.

TIP  Vďaka veľkému záujmu je 64GB pamäťová karta opäť dostupná za 14,59€! Ponuka bude aktívna už len niekoľko dní

Zdroj: GearBest.com

Posledným našim tipom, ktorý poteší hlavne vaše „ratolesti“ (ako aj vás samotných) je tento dostupný dron, ktorého cenovka nie je ani 20€ spolu s poštovným.

Zariadenie sa môže pochváliť 2,4GHz signálom, možnosťou 360 stupňového ovládania, farebnými LED diódami, minimalistickým dizajnom a možnosťami prepínania rýchlosti.  Dron by mal bezproblémovo vydržať lietať 5-6 minút s dosahom až do 30m. Doba nabíjania je okolo 30-50 minút.

Zdroj: tlačová správa, úvodný obrázok (vlastný)

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.