Tip redakcie - Sviatky | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Tip redakcie – Sviatky

Windows aplikácie

Tip redakcie – Sviatky

 

Stáva sa vám často, že zabúdate na sviatky vašich blízkych alebo na iné významné dni počas roka?  Aplikácia Sviatky vám ponúka šikovné riešenie ako nezabudnúť na dôležité udalosti.  Úvodná dlaždica je priamo prepojenie s meninami, štátnymi sviatkami a významnými dňami z vášho kalendára a telefónnych kontaktov. Vďaka tomúto prepojeniu budete mať prehľad o sviatkoch, významných dňoch ale aj o  prípadných meninách a narodinenách vašich známych.

sviatky

Požiadavky na telefón: Windows Phone 7.5

api.qrserver.com

 

TIP  Microsoft zapĺňa „medzeru“ nedostatku aplikácií novými Progresívnymi webovými aplikáciami

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.