Runstatic PRO je dostupný v obchode zdarma
Connect with us

Tip redakcie: Runstatic PRO je práve dostupný v obchode zadarmo

TIP REDAKCIE

Tip redakcie: Runstatic PRO je práve dostupný v obchode zadarmo

Patríte medzi vášnivých športovcov, ktorí využívajú na meranie svojich výkonov smartfón? Ak ste si odpovedali kladne, tak máme pre vás dobrú správu. Vo Windows Phone Store je momentálne dostupná aplikácia Runstatic PRO zadarmo.

Samotná aplikácia pritom dokáže omnoho viac, ako len merať štatistiky vášho behu, podporuje totiž viacero športových aktivít ako je napríklad chôdza, bicyklovanie, turistika či dokonca aj cardio tréning.

Runstatic PRO - prostredie aplikácie

Runstatic PRO – prostredie aplikácie

Medzi základne funkcionality, ktoré aplikácia ponúka patrí napríklad meranie vašich výkonov prostredníctvom viacerých senzorov (napr. GPS, akcelerometer,…), vďaka ktorým získate dáta o dĺžke prejdeného úseku, spálených kalórií, rýchlosti akou ste sa pohybovali, či dokonca dáta týkajúce sa nadmorskej výšky, kde ste vykonávali športovú aktivitu. Samozrejmosťou je aj možnosť zdieľania týchto dát, a ich následná komparácia, vďaka ktorej môžete sledovať váš progres. Ďalej určite poteší aj hlasová integrácia „trénera“, ktorý vás dokáže nakopnúť k lepším výkonom, monitoring srdca, či dokonca možnosť prehrávania hudby, ktorá je vhodná k práve vykonávanej aktivite.

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

TIP  Toto je jeden z najdostupnejších dronov s pokročilými funkciami a s nadpriemernou dobou letu na jedno nabitie. Nepremeškaj túto príležitosť!
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.