Tip redakcie: Podarený Tower Defense | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Tip redakcie: Podarený Tower Defense

TIP REDAKCIE

Tip redakcie: Podarený Tower Defense

Trávite veľa času cestovaním alebo sa nudíte počas prednášok? Čo tak skúsiť Tower Defense? Vo Windows Phone Store momentálne nájdeme niekoľko desiatok hier tohto typu, ale bohužiaľ väčšina z nich nestojí za veľa, avšak nemôžme to povedať o každej z nich, príkladom je aj TD, ktorá prináša celkovo 21 náročných misií. Počas každej misie vám bude v ceste za víťazstvom stáť  20 vĺn nepriateľských vojsk.

Hra síce má niekoľko bugov, a neponúka príliš veľké množstvo vežičiek, ale na druhej strane treba vyzdvihnúť náročnosť hry, ktorá hru robí unikátnou. Prvé misie prejdete ľavou zadnou, ale pribúdajúcimi levelmi to už nie je také ľahké, zrazu budete mať menej priestoru kde umiestniť vežičky, ako aj proti vám začne chodiť viacero rôznych jednotiek, ktoré majú rôzne vlastnosti, vďaka čomu budete musieť už kalkulovať čo a kde postavíte a kedy vylepšíte. Hru nájdete vo Windows Phone Store zadarmo a určite vám ju odporúčame vyskúšať.

city

TIP  Tento dron Ťa dostane svojou veľkosťou a bohatou dávkou funkcií. Cena je pritom iba pár €

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.