Tip redakcie: offline slovník do vrecka | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Tip redakcie: offline slovník do vrecka

TIP REDAKCIE

Tip redakcie: offline slovník do vrecka

Šikovný anglicko – slovenský offline slovník vo vrecku sa vždy zíde. Takouto aplikáciou je aj „Offline slovník“ od slovenského vývojára Martina Bojanského. Aplikácia ponúka pekný prehľadný  dizajn s inteligentným vyhľadávaním. Medzi prednosti tejto aplikácie patrí veľká databáza slovíčok, ktorá podľa developera presahuje 50 000 preložených výrazov. Pri anglických prekladoch nájdete hovorenú aj písanú výslovnosť a významy slova vo vetách. Aplikáciu nájdete vo Windows Phone Store zadarmo, a je dostupná všetky telefóny s Windows Phone 8 a vyššie.

TIP  Bezrámčekový smartfón Vernee Mix 2 kúpiš vďaka exkluzívnemu kupónu s najnižšou cenou na slovenskom ako aj českom trhu z oficiálnej distribúcie

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

5 komentárov

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.