Tip redakcie: Modern Combat 5 so zľavou 75 % | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Tip redakcie: Modern Combat 5 so zľavou 75 %

TIP REDAKCIE

Tip redakcie: Modern Combat 5 so zľavou 75 %

Dávame Vám do pozornosti hru Modern Combat 5: Blackout, ktorú nájdete vo Windows Phone a Windows Store so zľavou 75 %. Jedná sa o hru z dielne  spločnosti Gameloft, ktorá je už 5. pokračovaním tohto úspešného titulu.

Ak patríte medzi hráčov mobilných hier, ktorí si potrpia na kvalitu určite využite túto zľavu, ktorá sa tak často nevidí. Výška zľavy je časovo obmedzená na nasledujúcich 6 dní.  Hru nájdete na týchto odkazoch:

TIP  Ako si nainštalovať Windows 10 April Update už dnes | NÁVOD

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.