Tip redakcie: Lumia 520 za „babku“ | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Tip redakcie: Lumia 520 za „babku“

TIP REDAKCIE

Tip redakcie: Lumia 520 za „babku“

V prípade ak uvažujete o kúpe lacného a relatívne slušne vybaveného telefónu za prijateľnú cenu, tak Vám  dávame do pozornosti Nokiu Lumia 520, ktorá sa momentálne predáva od 59,90 €. Telefón ponúka dvojjadrový procesor s taktom 1 GHz, ktorému sekunduje 512 MB RAM pamäte, čo  postačuje na základnú prácu ako je napríklad surfovanie po internete, drobná editácia textových dokumentov,… Zároveň ponúka aj dosť výkonu na základné hry ako je napríklad Angry Birds. Medzi ďalšie výhody, patrí napríklad plnohodnotná navigácia Here Drive, či iné exkluzívne funkcionality, ktoré ponúka Nokia (resp. Microsoft) svojim zákazníkom. Ak Vás ponuka zaujala a chceli by ste sa dozvedieť o spomínanom telefóne viac, tak drobnú recenziu sme Vám priniesli dávnejšie aj my, nájdete ju na nasledujúcom odkaze „Ľudový telefón od Nokie, Lumia 520

Lumia520

(po kliknutí na obŕazok budete presmerovaný do obchodu)

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.