Tip redakcie: Lumia 520 za „babku“ | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Tip redakcie: Lumia 520 za „babku“

TIP REDAKCIE

Tip redakcie: Lumia 520 za „babku“

V prípade ak uvažujete o kúpe lacného a relatívne slušne vybaveného telefónu za prijateľnú cenu, tak Vám  dávame do pozornosti Nokiu Lumia 520, ktorá sa momentálne predáva od 59,90 €. Telefón ponúka dvojjadrový procesor s taktom 1 GHz, ktorému sekunduje 512 MB RAM pamäte, čo  postačuje na základnú prácu ako je napríklad surfovanie po internete, drobná editácia textových dokumentov,… Zároveň ponúka aj dosť výkonu na základné hry ako je napríklad Angry Birds. Medzi ďalšie výhody, patrí napríklad plnohodnotná navigácia Here Drive, či iné exkluzívne funkcionality, ktoré ponúka Nokia (resp. Microsoft) svojim zákazníkom. Ak Vás ponuka zaujala a chceli by ste sa dozvedieť o spomínanom telefóne viac, tak drobnú recenziu sme Vám priniesli dávnejšie aj my, nájdete ju na nasledujúcom odkaze „Ľudový telefón od Nokie, Lumia 520

Lumia520

(po kliknutí na obŕazok budete presmerovaný do obchodu)

TIP  Tento raketový smartfón od Xiaomi je teraz dostupný za najnižšiu cenu na trhu. Nepremeškaj túto skvelú ponuku!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.