Tip redakcie: Komixová grafika, štýl Temple Run | Windowscentrum.sk | Portál o Windows 10
Connect with us

Tip redakcie: Komixová grafika, štýl Temple Run

TIP REDAKCIE

Tip redakcie: Komixová grafika, štýl Temple Run

Vo Windows Phone Store nájdeme viacero hier typu Temple Run, ale máloktoré sú hrateľné a graficky spracované na vysokej úrovni.  Takouto hrou, ktorá sa môže pochváliť skvelou hrateľnosťou, grafikou ako aj príbehom  je Spider-Man Unlimited od známych vývojárov z dielne Gameloftu. Hra ponúka komixovú grafiku, ktorú si ihneď obľúbite, klasické vyhýbanie sa prekážkam ako aj množstvo súbojov s nepriateľmi. Hru si bohužiaľ nevychutnajú všetci, ale len tí, ktorí majú 1 a viac GB Ram pamäte. Hru nájdete v Windows Phone Store zadarmo.

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.