Tip redakcie: Komixová grafika, štýl Temple Run | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Tip redakcie: Komixová grafika, štýl Temple Run

TIP REDAKCIE

Tip redakcie: Komixová grafika, štýl Temple Run

Vo Windows Phone Store nájdeme viacero hier typu Temple Run, ale máloktoré sú hrateľné a graficky spracované na vysokej úrovni.  Takouto hrou, ktorá sa môže pochváliť skvelou hrateľnosťou, grafikou ako aj príbehom  je Spider-Man Unlimited od známych vývojárov z dielne Gameloftu. Hra ponúka komixovú grafiku, ktorú si ihneď obľúbite, klasické vyhýbanie sa prekážkam ako aj množstvo súbojov s nepriateľmi. Hru si bohužiaľ nevychutnajú všetci, ale len tí, ktorí majú 1 a viac GB Ram pamäte. Hru nájdete v Windows Phone Store zadarmo.

TIP  Tieto odolné smart hodinky spolu so senzorom tepu srdca, vstavaným GPS modulom a meraním nadmorskej výšky môžete mať v limitovanej ponuke výrazne lacnejšie

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.