Tip redakcie: King’s Bounty | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Tip redakcie: King’s Bounty

TIP REDAKCIE

Tip redakcie: King’s Bounty

Známa hra Heroes: Might & Magic má priameho konkurenta v hre King’s Bounty, ktorá prišla do Windows Phone Storu len nedávno. Ponúka skvele prepracované grafické prostredie ako aj jednoduchú hrateľnosť. Hra sama o sebe ponúka niekoľko rôznych hrdinov a bojovníkov. V úvode vás King’s Bounty prevedie tutorialom, ktorý Vás naučí ako ovládať svojho hrdinu, ukáže vám Vaše schopnosti a hlavne pripraví do boja. Vedľa každého bojovníka nájdete rôzne čísla, ktoré ukazujú množstvo získaných skúseností, ktoré rastú počtom súbojov. Vždy po dovŕšení určitej hranice týchto skúsenosti sa vám otvorí možnosť zlepšenia svojho hrdinu. Hra ponúka aj možnosť vytvorenia si vlastnej „guildy“ ako je tomu v známej hre Word of Warcraft.

Ak ste fanúšikom typu hier ako je Word of Warcraft, Heroes: Might & Magic , Silkroad atď. určite Vám odporúčame stiahnuť aj túto hru, ktorá Vás zabaví na dlhú dobu.

Parametre pre spustenie: Windows Phone 8+, 512 Ram,odkaz na stiahnutie

 

 

TIP  Tento lacný dron pod 30€ vďaka exkluzívnemu kupónu, ponúka viac ako 20 minút aktívneho letu!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

2 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.