TIP REDAKCIE | Gadgety z Číny, ktoré musíte jednoducho mať | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

TIP REDAKCIE | Gadgety z Číny, ktoré musíte jednoducho mať

TECH

TIP REDAKCIE | Gadgety z Číny, ktoré musíte jednoducho mať

Dnes sme v rámci TIPu Redakcie pre vás pripravili niekoľko gadgetov, ktoré jednoducho stoja za to a nevídu vás vôbec draho.

Prvý náš typ poteší všetkých, ktorý sú milovníkmi odomykania zariadenie prostredníctvom dotykových senzorov, konkrétne prostredníctvom skeneru odtlačku prstov. Hardvérový výrobca Cobo totiž v spolupráci s obchodom GearBest.com priniesol zariadenie, ktoré umožňuje odomknúť váš PC jednoduchým priložením prsta. Jediné či budete musieť urobiť je stiahnuť si potrebné ovládače a už len priložiť prst (zariadenie je kompatibilné s Windows 7 a novším operačným systémom od Microsoftu).

Zdroj: GearBest.com

Mimochodom, reakcia odomknutia je 0,25 sekundy  a jeho cena je niečo málo pod 22€. Čo na to hovoríte? Celkom šikovný tool, ktorý prinesie funkciu Windows Hello dokaždého zariadenia.

Druhým našim tipom je šikovné zariadenie – Transmitter, ktorý využijete napr. v autách či starších vežiach, ktoré nedisponujú technológiou Bluetooth. Zariadenie funguje na princípe prijímača signálu z vášho smartfónu, resp. iného zariadenie, ktoré disponuje technológiou Bluetooth. Následne budete prostredníctvom tohto drobca prehrávať napríklad hudbu bez otravných káblov.

Zdroj: GearBest.com

PS: zariadenie vás víde necelé 4€ aj s poštovným.

Ak sa vám predošlý tip páčil a boli by ste ochotný priplatiť ešte pár drobných, tak by sme vám odporúčali Gocomma transmitter, ktorý ponúka ako bonus ešte dve USB porty pre nabíjanie vášho smartfónu.

Zdroj: GearBest.com

PS: zariadenie je momentálne dostupná vo viac ako 50%, za niečo málo pod 12€ aj s poštovným.

TIP  Microsoft si nechal patentovať bezdotykové ovládanie obrazovky. Bude súčasťou ďalších Surface zariadení?

Kamera do auta býva častokrát už „povinnou výbavou“ technologických nadšencov, avšak tie dostupné u nás cenovo sú častokrát výrazne premrštené, a preto vám prinášame tip na zariadenie G30, ktoré nahráva vo FULL HD rozlíšení s šírkou záberu 170 stupňov. Zariadenie prichádza aj s nočným režimom, možnosťou tvorenia fotografií do rozlíšenia 12MP vo formáte JPG či nahrávania zvuku. Kamera dokáže nahrávať zábery aj vo viacerých cykloch – 3,5 alebo 10 minútových, pričom je ich možné aj vypnúť.

Zdroj: GearBest.com

Cena zariadenie je niečo málo nad 20€ spolu aj s poštovným.

Článok je sponzorovaný

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať TECH

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.