TIP REDAKCIE | Gadgety z Číny, ktoré musíte jednoducho mať | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

TIP REDAKCIE | Gadgety z Číny, ktoré musíte jednoducho mať

TECH

TIP REDAKCIE | Gadgety z Číny, ktoré musíte jednoducho mať

Dnes sme v rámci TIPu Redakcie pre vás pripravili niekoľko gadgetov, ktoré jednoducho stoja za to a nevídu vás vôbec draho.

Prvý náš typ poteší všetkých, ktorý sú milovníkmi odomykania zariadenie prostredníctvom dotykových senzorov, konkrétne prostredníctvom skeneru odtlačku prstov. Hardvérový výrobca Cobo totiž v spolupráci s obchodom GearBest.com priniesol zariadenie, ktoré umožňuje odomknúť váš PC jednoduchým priložením prsta. Jediné či budete musieť urobiť je stiahnuť si potrebné ovládače a už len priložiť prst (zariadenie je kompatibilné s Windows 7 a novším operačným systémom od Microsoftu).

Zdroj: GearBest.com

Mimochodom, reakcia odomknutia je 0,25 sekundy  a jeho cena je niečo málo pod 22€. Čo na to hovoríte? Celkom šikovný tool, ktorý prinesie funkciu Windows Hello dokaždého zariadenia.

Druhým našim tipom je šikovné zariadenie – Transmitter, ktorý využijete napr. v autách či starších vežiach, ktoré nedisponujú technológiou Bluetooth. Zariadenie funguje na princípe prijímača signálu z vášho smartfónu, resp. iného zariadenie, ktoré disponuje technológiou Bluetooth. Následne budete prostredníctvom tohto drobca prehrávať napríklad hudbu bez otravných káblov.

Zdroj: GearBest.com

PS: zariadenie vás víde necelé 4€ aj s poštovným.

Ak sa vám predošlý tip páčil a boli by ste ochotný priplatiť ešte pár drobných, tak by sme vám odporúčali Gocomma transmitter, ktorý ponúka ako bonus ešte dve USB porty pre nabíjanie vášho smartfónu.

Zdroj: GearBest.com

PS: zariadenie je momentálne dostupná vo viac ako 50%, za niečo málo pod 12€ aj s poštovným.

TIP  Toto lietadlo na diaľkové ovládania Ťa ohúri svojim skvelým letom a nízkou cenou pod 20 €

Kamera do auta býva častokrát už „povinnou výbavou“ technologických nadšencov, avšak tie dostupné u nás cenovo sú častokrát výrazne premrštené, a preto vám prinášame tip na zariadenie G30, ktoré nahráva vo FULL HD rozlíšení s šírkou záberu 170 stupňov. Zariadenie prichádza aj s nočným režimom, možnosťou tvorenia fotografií do rozlíšenia 12MP vo formáte JPG či nahrávania zvuku. Kamera dokáže nahrávať zábery aj vo viacerých cykloch – 3,5 alebo 10 minútových, pričom je ich možné aj vypnúť.

Zdroj: GearBest.com

Cena zariadenie je niečo málo nad 20€ spolu aj s poštovným.

Článok je sponzorovaný

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať TECH

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.