TIP REDAKCIE | Dávame vám do pozornosti tieto tablety v českých skladoch s doručením do Vianoc | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

TIP REDAKCIE | Dávame vám do pozornosti tieto tablety v českých skladoch s doručením do Vianoc

ANDROID

TIP REDAKCIE | Dávame vám do pozornosti tieto tablety v českých skladoch s doručením do Vianoc

Vianoce sú za dverami a ak hľadáte ten správny darček v podobe tabletu či už pre seba alebo pre niekoho blízkeho tak vám dávame do pozornosti tieto tablety, ktoré sú dostupné v českých skladoch vďaka čomu sa vyhnete doplácaniu CLA či dodatočného DPH. A ako bonus sme si pre vás pripravili zľavový kupón.

Lenovo P8 sa zmestí do vrecka a zabaví vás na cestách

Prvým tabletom, ktorý by sme vám chceli dať do pozornosti je Lenovo P8, tablet, ktorý sa zmestí do väčšieho vrecka. Ponúka 8“ FULL HD displej s podporou desiatich dotykov súčasne. V útrobách ponúka výkonný procesor od spoločnosti Qualcomm, Snapdragon 625 s ôsmimi jadrami pracujúcimi na frekvencii 2GHz, ktorému sekunduje grafický čip Adreno 506 spolu s 3GB operačnej pamäte RAM a 16GB úložným priestorom s možnosťou rozšírenia o ďalších 64GB.

Zdroj: produktová fotografia

Zariadenie ponúka výbavu v podobe viacerých senzorov, konektivity ako je napr. GPS, Bluetooth vo verzii 4.0, Micros USB vstup, 3.5 jack a podobne. Cena zariadenia po zľave spolu aj s poštovným je pod 145€. Poháňaný je operačným systémom Android vo verzii 6.0 a batériou o kapacite 4250mAh.

Lenovo P8 tablet z EÚ skladu kde sa vyhneš CLU a DPH nájdeš tu

S týmto tabletom sa môžete pustiť aj do náročnejších úloh nech ste kdekoľvek

Druhý tablet tablet ponúka už o niečo vyšší štandard, s ktorým sa nestratíte ani pri tých náročnejších úlohách. Teclast X98 Plus II ponúka totiž okrem operačného systému Windows 10 (prípadne aj Android. Obsahuje funkciu dualboot) spolu so všetkými jeho výhodami ako je napr. kancelársky balíček Office a všetky aplikácie, na ktoré sme zvyknutí aj poriadny výkon. Začnime však po poriadku. Na prednej strane dominuje veľký 9,7“ IPS Retina displej s rozlíšením 2048 x 1536 bodov. Pod ním tkvie procesor Intel Cherry Trail X5, štvorjadrový procesor s technológiou Turbo Boost, ktorý pracuje na frekvencii od 1.44GHz do 1.92GHz. Sekunduje mu grafická karta Intel HD 8. generácie spolu sú 4GB LPDDR RAM a 64GB úložným priestorom s možnosťou rozšírenia o ďalších 64GB. Znie to celkom slušne čo poviete?

TIP  Apple to Microsoftu poriadne natrel! Nový systém prináša veľmi zaujímavé funkcie, ktoré užívatelia Windows 10 budú chcieť taktiež!

Zdroj: produktová fotografia

Samozrejme, že mu nechýba ani konektivita od klasických technológií ako Bluetooth,  Micro USB, Micro HDMI slot až po WiDisplay či možnosť pripojenia klávesnice. Mimochodom, telo tabletu je vyhotovené z kovu. Ak teda rozmýšľate nad šikovným zariadením tak vám odporúčame porozmýšľať aj nad Teclast X98 Plus II tabletom. PS: nezabudnite na kupón: „warehouseCZ33“, s ktorým môžete ušetriť dodatočné € k prebiehajúcej akcii. Cena tabletu po zľave je menej ako 140€. Ak vás zaujal poponáhľajte sa, kupón je platný len pre 10 zariadení.

Tento prémiový tablet nájdeš tu

Zdroj: GB

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.