TIP REDAKCIE | Dávame vám do pozornosti to najlepšie príslušenstvo pre váš iPhone | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

TIP REDAKCIE | Dávame vám do pozornosti to najlepšie príslušenstvo pre váš iPhone

Apple

TIP REDAKCIE | Dávame vám do pozornosti to najlepšie príslušenstvo pre váš iPhone

Určite to každý z vás pozná, slabá výdrž batérie, roztrasené fotografie a podobne. Radi by sme vám preto dali do pozornosti príslušenstvo, ktoré je možné využiť na širokej škále smartfónov.

Stabilizátor pre iPhone

Určite to poznáte chcete spraviť fotografiu či už na výlete alebo na koncerte, ale máte roztrasené ruky a vstavaná stabilizácia v telefóne nie je nič moc. Práve preto Vám dávame do pozornosti tento 3-osový stabilizátor, ktorý je momentálne dostupný v zľave viac ako 70%. Momentálne je tak dostupný za menej ako 110€.

Tento stabilizátor ďalej ponúka napríklad uhol sklonu 320° či uhol posuvu až 360°. To nie je samozrejme všetko. Pochváliť sa môže napríklad technológiou Quick-release System, ktorej úlohou je stabilizácia obrazu, joystickom, možnosťou ovládania cez Bluetooth ci obrovskou batériou o kapacite 22650mAh, ktorá sľubuje  viac ako 8 hodín výdrže. Mimochodom, stabilizátor je kompatibilný so všetkými smartfónmi so šírkou od 50mm do 80mm ako aj s kamerami GoPro Hero (5,4,3,3+)

Tento stabilizátor nájdeš momentálne vo výpredajovej ponuke tu

Slabý signál? Skúste tento repeater

Stalo sa vám niekedy, že vám vypadáva Wi-Fi signál v zákutiach vášho bytu či domu? Nám sa to stalo už viackrát a preto vám odporúčame Wi-Fi reapeater, ktorý vás bude stáť v momentálne prebiehajúcej akciovej ponuke menej ako 31€ a to aj spolu s poštovným. Doma ho môžete mať už za 4 dni. Je totiž dostupný v nemeckom sklade.

TIP  Tento famózny dron s HD kamerou a dobou letu 9 minút aktuálne kúpiš za polovičnú cenu! Ponuka je ale časovo obmedzená, tak nečakaj

Zdroj: produktová fotografia

Ponúka podporu technológie Wi-fi 802.11ac. Tak isto nie sú mu neznáme ani základne pásma ako je 2.4GHz, pri ktorom dokáže prenášať rýchlosť až do 300Mbps za sekundu či 5GHz pásmo s prenosovou rýchlosťou 433Mbps. Čerešničkou na torte je, že dokáže prenášať signál internetu na oboch pásmach súčasne.

Tento Wi-Fi repeater v limitovanej ponuke nájdeš tu

Idete na výlet o bojíte sa o výdrž batérie? Skúste túto Power Bank od Xiaomi

Určite ste sa s tým stretli. Idete na výlet a už ako idete z domu vypínate GPSko, znižujete jas na telefóne, prípadne si vypnete aj internet. Jednoducho neviete kedy sa dostanete k zástrčke, aby ste si nabili váš smartphone. S týmto problémom sa trápime viacerí a pritom existuje jednoduché riešenie – PowerBank. My vám dávame do pozornosti najnovšiu generáciu externej batérie od spoločnosti Xiaomi – Mi Power Bank 20.000 mAh s podporou technológie Quick Charge, teda rýchleho nabíjania. Okrem obrej batérie a rýchleho nabíjania sa môže táto power bank pochváliť aj účinnosťou 93%, ktorá patrí vo svojom segmente medzi najvyššie. Inými slovami táto power bank má dostatok šťavy na to, aby ste nabila iPhone 6 7X, iPad mini 3x či MacBook 1,2X.

Zdroj: vlastný

Túto power bank nájdete na odkaze nižšie. Mimochodom, v akciovej ponuke bude už len niekoľko hodín, a preto by ste sa mali poponáhľať.

Xiaomi PowerBank s kapacitou 20.000 mAh a účinosťou až 93% nájdeš tu

TIP  Asus ROG smartfón bez problémov nahradí akékoľvek herné zariadenie u vás doma

Fotografujete radi? Dávame vám do pozornosti tento set rybích očí

Ak patríte medzi ľudí, ktorí radi   fotografujú tak vám dávame do pozornosti tento set rybích očí, ktoré okrem nadstavec ponúkajú či už stojan pre telefón ako aj selfie tyč. Cela táto výbavička sa skladá z 10 častí, ktoré môžete vidieť nižšie na obrázku.

Zdroj: produktová fotografia

V momentálne akciovej ponuke ju nájdete za menej ako 14€ pričom sa jedná o limitovanú akciovú ponuku. Mimo nej by ste si k konečnej priplatili 40%.

Tento set rybích očí nájdeš tu

Bezdrôtové nabíjanie nie je len pohodlnejšie, ale aj cool

Máte doma smartfón s technológiou rýchleho nabíjania? Ak áno tak je to veľká škoda to nevyužiť. Dávame vám do pozornosti bezdrôtovú nabíjačku pre váš iPhone či iný smartfón s podporou bezdrôtového nabíjania, ktorá je momentálne dostupná v akciovej ponuke s viac ako 30% zľavou. Mimochodom, podporuje aj technológiu rýchleho nabíjania.

Zdroj: produktová fotografia

Bezdrôtovú nabíjačku s podporou technológie rýchleho nabíjania nájdeš tu

Inteligentný náramok pre váš smartfón

Posledným našim tipom pre vás smartfón je inteligentný náramok Mi Band 2 od Xiaomi, ktorý dopĺňa funkcionality vášho smartfónu. Ponúka napríklad notifikácie z aplikácií, krokomer, počítadlo spálených kalórií, meranie srdcového tepu a mnoho ďalšie. Momentálne je dostupný za zhruba 20€ v limitovanej ponuke. Mimochodom, Mi Band 2 náramok je vode odolný a kompatibilný ako s Androidom, Windowsom a tak aj s iOS.

TIP  Do predaja sa dostáva nový kráľ výdrže s batériou 6200 mAh. Stojí menej ako 114€

Zdroj: Youtube

Tvoj fitnes náramok Mi Band 2 nájdeš tu

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: vlastný

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Apple

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.