Tip redakcie: AppStore WorldWide | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Tip redakcie: AppStore WorldWide

TIP REDAKCIE

Tip redakcie: AppStore WorldWide

Chýbajú Vám aplikácie alebo hry? Vo Windows Phone Store sa objavila šikovná aplikácia, ktorá sumarizuje všetky aplikácie a hry zo všetkých regiónov. Ak sa pýtate načo je to dobré, odpoveď je veľmi jednoduchá. Mnoho aplikácií a hier je dostupných len vo vybraných krajinách a dozvedieť ste sa mohli o nich len v prípade ak ste si zmenili svoj región na konkrétnu krajinu.

Vďaka aplikácii AppStore WoldWide už nebudete musieť prepínať región na inú oblasť len preto aby ste si zistili či Vaša hra alebo aplikácia je dostupná v tej či onej krajine. Cez AppStore WorldWide si jednoducho môžete pozrieť aplikácie a hry zo všetkých regiónov a následne  zmeniť región bez toho aby ste museli reštartovať telefón. Šikovné, či ani nie?

Aplikáciu nájdete zadarmo vo Windows Phone Store a dostupná je pre všetky telefóny s Windows Phone 8 a vyššie.

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

5 komentárov
 • Andrej

  ako zmenim region?

  • zmenaoblasti

   nastavenia>oblast

   • Andrej

    Ano to viem len bez restartu to nejde ci?

    • zmenaoblasti

     v appke to je ked sa klikne na ikonku s tych stvorcekov a naskoci menu kde je change region

     • Andrej

      ked chcem nainstalovat XIM cez apku ho najdem v USA regione ale nejde nainstalovat pokial si nezmenim region v telefone a to musim restartovat telefon takze mi to nejde alebo neviem co robim zle 😀 ale aj tak vdaka za ochotu

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Na zlepšenie kvality chodu webstránky využívame súbory cookies. Prehliadaním stránky nám dávate súhlas s ich využívaním.