Tip redakcie: Ambient Weather pre Windows 8 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Tip redakcie: Ambient Weather pre Windows 8

TIP REDAKCIE

Tip redakcie: Ambient Weather pre Windows 8

Dnes vo Windows Store nájdeme desiatky aplikácií, ktoré predpovedajú počasie, ale málo ktoré sa môžu pochváliť prepracovaným prostredím, množstvom funkcionalít, ako aj živou dlaždicou, ktorá poskytuje všetky potrebné informácie. Jednou z týchto vydarených aplikácii je aj Ambient Weather, ktorá dokáže zobraziť na úvodnej obrazovke predpoveď počasia na dennej báze na základe Vašej polohy. V rámci aplikácie je dostupný aj prehľad počasia na najbližšie obdobie, čo nie je nič výnimočné, ale grafické spracovanie Vás presvedčí, že za touto aplikáciou stoja profesionálni vývojári. Zároveň sami budete prekvapený presnosťou údajov, ktoré aplikácia posúva nám užívateľom.  Ďalšou výhodou aplikácie je možnosť nastavenia viacerých sledovaných lokalít, medzi ktorými môžete následne jednoduchým kliknutím sa presúvať. Čo ocenia hlavne uživatelia, ktorí často cestujú či už za prácou, školou alebo zábavou.

Aplikáciu je určená pre uživateľov systému nájdete  Windows 8, dostupná je zadarmo.

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.