Tip redakcie: Paypal ako alternatíva voči aplikáciám od banky #6 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Tip redakcie: Paypal ako alternatíva voči aplikáciám od banky #6

TIP REDAKCIE

Tip redakcie: Paypal ako alternatíva voči aplikáciám od banky #6

Určite ste sa stretli s tým, že by ste chceli poslať kamarátovi, mame, otcovi, bratovi či dakomu peniaze na účet, avšak ešte nevyšla aplikácia pre váš Windows Phone, ktorý by to umožňoval. Paypal aplikácia vám nahradí každú banku, ponúka všetky výdobytky, ktoré sú dostupné aj v webovej verzii, teda od posielania až po prijímanie peňazí na váš účet. Avšak musíme upozorniť na jeden nedostatok, týkajúci sa autologinu, ktorý nie je možno vypnúť (treba sa vždy manuálne odhlásiť), ktorý odporúčame nevyužívať aby ste v prípade straty telefónu nesmútili len za mobilom.

tipredakcie

Parametre pre spustenie:Windows Phone 8+, Odkaz na stiahnutie

TIP  Microsoft definitívne zruší hudobnú službu Groove Music už o pár týždňov

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.