Tip od čitateľa: Follow The Paths | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Tip od čitateľa: Follow The Paths

Windows Hry

Tip od čitateľa: Follow The Paths

Follow The Paths je ďalšia hra, ktorej môžeme dať kľudne prívlastok „addictive“. Princíp hry je veľmi jednoduchý. Vašou úlohou je prejsť z bodu A do bodu B bez toho aby ste sa dotkli steny, avšak nie je to také jednoduché ako to znie. Rýchlosť ako sa pohybujete totiž nie je vo Vašej moci a zväčšujúcou vzdialenosťou od štartovacieho bodu neustále narastá. Hru nájdete zadarmo vo Windows Phone Store aj pre staršie zariadenia s Windows Phone 7.5 a vyššie.

Za tento tip ďakujeme Adamovi M., ktorý nám poslal viacero tipov na hry  a aplikácie, o ktorých Vám prinesieme správy v ďalších článkoch.

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows Hry

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.