Tip od čitateľa: Follow The Paths | Windowscentrum.sk | Portál o Windows 10
Connect with us

Tip od čitateľa: Follow The Paths

Windows Hry

Tip od čitateľa: Follow The Paths

Follow The Paths je ďalšia hra, ktorej môžeme dať kľudne prívlastok „addictive“. Princíp hry je veľmi jednoduchý. Vašou úlohou je prejsť z bodu A do bodu B bez toho aby ste sa dotkli steny, avšak nie je to také jednoduché ako to znie. Rýchlosť ako sa pohybujete totiž nie je vo Vašej moci a zväčšujúcou vzdialenosťou od štartovacieho bodu neustále narastá. Hru nájdete zadarmo vo Windows Phone Store aj pre staršie zariadenia s Windows Phone 7.5 a vyššie.

Za tento tip ďakujeme Adamovi M., ktorý nám poslal viacero tipov na hry  a aplikácie, o ktorých Vám prinesieme správy v ďalších článkoch.

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows Hry

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.