Tip od čitateľa: Dont Touch the Spikes | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Tip od čitateľa: Dont Touch the Spikes

TIP REDAKCIE

Tip od čitateľa: Dont Touch the Spikes

Zábavne, chytľavé a jednoduché, tak to je Dont Touch the Spikes. V hre ovládate vtáčika, ktorého jediným cieľom je vyhnúť sa hrotom, ktoré vychádzajú zo stien. Avšak nie je to také jednoduché ako to znie! Svojho vtáčika ovládate len jedným tlačítkom, ktorým ho udržujete vo vzduchu, pri čom lieta z jednej strany na druhú a odráža sa od stien, Vašou úlohou je „trafiť sa“ medzi hroty tak, aby ste sa im vyhli. Hru nájdete v store zadarmo, dostupná aj pre staršie zariadenia s Windows Phone 7.5 a vyššie.

TIP  Xiaomi Redmi 5 Plus aktuálne môžeš získať za podpultovú cenu a najlepšie na tom je, že sa vyhneš plateniu CLA ako aj DPH! Akcia je časovo limitovaná
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.