Tip od čitateľa: Dont Touch the Spikes | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Tip od čitateľa: Dont Touch the Spikes

TIP REDAKCIE

Tip od čitateľa: Dont Touch the Spikes

Zábavne, chytľavé a jednoduché, tak to je Dont Touch the Spikes. V hre ovládate vtáčika, ktorého jediným cieľom je vyhnúť sa hrotom, ktoré vychádzajú zo stien. Avšak nie je to také jednoduché ako to znie! Svojho vtáčika ovládate len jedným tlačítkom, ktorým ho udržujete vo vzduchu, pri čom lieta z jednej strany na druhú a odráža sa od stien, Vašou úlohou je „trafiť sa“ medzi hroty tak, aby ste sa im vyhli. Hru nájdete v store zadarmo, dostupná aj pre staršie zariadenia s Windows Phone 7.5 a vyššie.

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.